Як намалювати чеширского кота.

Один з найчарівніших персонажів знаменитої казки про Алісу - загадковий Чеширський кіт. Численні ілюстратори книг і художники-мультіплікотори придумали різні образи цієї істоти. Ви можете повторити один з них або придумати власний.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - олівець;
  • - акварельні або акрилові фарби.
Інструкція
1
Продумайте зовнішній вигляд Чеширського кота. Його головна визначна пам'ятка - широка посмішка, яка залишалася в повітрі вже після того, як сам кіт зникав. Сам чарівний звір може нагадувати звичайного домашнього улюбленця, мініатюрного тигра або навіть мати людські риси. Але найчастіше його зображують у вигляді вгодованого кота традиційної смугастої забарвлення.
2
Виберіть позу для кота. Спробуйте розташувати його на гілці дерева - так ви зможете вибудувати цікаву композицію. Передати загадкову «казкову» атмосферу допоможуть акрилові або акварельні фарби. Вони дадуть ефект розмитою димки і дозволять чітко промальовувати окремі деталі.
3
Олівцем намітьте гілку дерева і тіло кота на ній. Він може вальяжно розвалитися на суку або сидіти в традиційній котячої позі, підібравши під себе лапи і звісивши хвіст. Нехай хвіст буде довгим - він врівноважить композицію і внесе в неї кумедний штрих.
4
Окремо опрацюйте морду казкової істоти. Постарайтеся надати їй злегка загадковий вираз. Чи не малюйте занадто злісний оскал - кіт повинен посміхатися, а не погрожувати.
5
Змочіть лист водою за допомогою широкої кисті. Злегка просушіть його. Наберіть на кисть темно-синю фарбу і широкими мазками нанесіть її на фон, уникаючи попадання за контури малюнка. Фон буде зображувати нічне небо, на тлі якого фігура чарівного кота виглядатиме особливо красиво. Зафарбуйте гілку дерева темно-коричневим кольором.
6
Виберіть колір шерсті Чеширського кота. Він може бути рудим, білосніжним або смугастим. Покрийте тіло тварини обраної фарбою, наносячи її вологою пензлем. Злегка просушіть малюнок. Наберіть на тонку кисть ту ж фарбу, що не розбавляючи її. Покладіть більш щільний шар в згинах лап і в нижній частині тулуба.
7
Прорисуйте структуру вовни, пройшовшись тонким пензлем по силуету кота і проводячи нею короткі паралельні штрихи. Таким же чином позначте вигини лап і хвоста, а також складки вовни на шиї кота.
8
Особливу увагу приділіть морді. Тонким пензлем, змоченою чорною фарбою, обведіть контур очей. Зафарбуйте райдужку яскравим кольором - блакитним, зеленим або янтарно-жовтим. Білою фарбою поставте відблиски, зіниця зробіть чорним.
9
Намалюйте посмішку. Білилами окрасьте дрібні гострі зуби. Мочку носа зафарбуйте рожевим кольором. Не забудьте про довгі вуса. На шиї кота намалюйте нашийник або бант - це додасть тварині особливий шарм.