Як написати тендер.

Написання успішного тендера зажадає від вас максимальної зосередженості на цьому завданню. Ви можете найняти для цієї мети професіонала або спробувати впоратися своїми силами. Цей досвід напевно стане в нагоді вашої компанії в подальшій боротьбі за замовників.
Інструкція
1
При написанні ефективної заявки на участь у тендері потрібно враховувати буквально кожен аспект, кожну дрібницю, кожну букву. Не можна складати безграмотний текст. Немає жодних виправдань для безграмотності в ділових відносинах, це лише свідчить про ваш небажанні відповідально підійти до роботи.
2
Не використовуйте в тексті сленгові мовні звороти, простонародні вирази. В іншому випадку організатори право подумати, що ви ніколи не вели ділових переговорів. Сленг в тендері не буде виглядати як «оригінальний стиль», а буде всього лише вашої нездатністю до розвитку і самодисципліни. Звертайтеся до організаторів тільки на «ви». Не забудьте про привітанні.
3
Детально уявіть технологію реалізації проекту. Замовник чекає від вас інформацію про вигідні шляхи вирішення своїх завдань. Дуже непогано буде якщо ви відразу ж згадаєте і про підводні камені, які можливі при реалізації проекту. Напишіть про свій досвід в даній області, дайте інформацію про освіту та сертифікатах.
4
Пошукайте додаткові відомості про компанію, яка організувала конкурс. З'ясуйте, чому вони закликають фірми до участі в тендері, що найважливіше для них в даному проекті. Досліджуйте питання досконально. У текст заявки включіть результати своїх робіт і наукові компетентні факти.
5
Зателефонуйте клієнтам, щоб уточнити деякі аспекти, які вам незрозумілі. Вам потрібно встановити ділові відносини з потенційним замовником. Точно дотримуйтесь даними умовами. Якщо ви хочете дати додаткову інформацію, поставте її в кінці тендерної заявки.
6
Активно використовуйте наочну інформацію, тобто таблиці, діаграми і графіки. Можна порівняти свої результати в графічному варіанті з висновками інших компаній. Звичайно, якщо ваші роботи припускають більший ефект.
7
При розрахунку кошторису згадайте ваших партнерів, які можуть забезпечити вам вигідні умови поставки необхідних матеріалів. Репутація і гарантії ваших компаньйонів теж відіграють важливу роль при написанні тендера. Також напишіть, що маєте і запасні шляхи і додаткові джерела на випадок виникнення форс-мажорних обставин.
8
Перерахуйте своїх найповажніших клієнтів і прикладіть позитивні відгуки від них. Включіть у текст гарантії. Замовники дуже скептичні, тому такі папери точно не завадять.
9
Обов'язково всі передбачувані етапи роботи перерахуйте у вигляді плану, з термінами виконання. Уявіть ваших провідних спеціалістів, їх кваліфікацію, освіту, досвід та відгуки про зроблену роботу.
Тендер представляє собою закритий конкурс. Іншими словами - це спосіб пропозиції своїх товарів, послуг або виконання робіт. Згідно із заявленими у тендерній документації умовами та правилами, кандидати повинні надати тендерної комісії вигідні персональні умови поставки. Контракт може бути укладений з переможцем тендеру, який представив найкраще для організаторів пропозицію, що відповідає вимогам тендерної документації.
Інструкція
1
Принцип проведення тендеру полягає у внесенні пропозицій строго конфіденційно в «закритому конверті». Відтак, учасники не зможуть змінити зміст пропозицій. Інформація прихована від конкурентів, і доступна тільки тендерної комісії.
2
Тендер ная документація включає набір документів з умовами самого конкурсу і майбутнього контракту, тобто комерційну і технічну частини. У технічній частині опишіть головні умови контракту, приведіть загальну інформацію про об'єкт або предмет торгів, а також інформаційні картки та інструкції для постачальників, де ви повинні вказати порядок підготовки і подальшої подачі конкурсних заявок.
3
Також опишіть вимоги до змісту замовлення на поставку: найменування продукції, графік і обсяг поставки, посилання на технічні умови і стандарти. Обов'язково вкажіть ім'я, прізвище та по батькові організатора тендера, його поштову адресу (повністю), робочий телефон, факс та адресу електронної пошти, якщо такі є.
4
В комерційній частині вкажіть ціни і методи їх визначення, графіки, терміни та умови платежу, основні джерела фінансування даного контракту. Ви також можете повідомити про банківські гарантії на виконання порядку та умов тендерної пропозиції з боку замовника, а також вимоги по певних видах страхування.
5
Після оголошення тендеру вам будуть надходити заявки на участь - тендерні пропозиції. Комісія буде оцінювати надійшли заявки. Можливо, якісь з них будуть відхилені через невідповідність вимогам, і не будуть допущені до конкурсу. Учасники тендеру є між собою конкурентами за отримання тендера. Переможцем стає учасник, який зробив кращу пропозицію за якістю, низькою ціною, а також мінімальним строками виконання замовлення.