Як знайти номер чека. де вказано номер касового чека.

При придбанні будь-якого товару продавець повинен надати покупцеві касовий чек. Цей фіскальний документ також видається та у разі надання послуг, та виконання робіт. Він являє собою невелику паперову смужку, яка містить інформацію про товар, у тому числі, найменування, суму, дату покупки і т.д. Цей документ може служити підтвердженням витрат. Бухгалтер при прийнятті суми до обліку повинен вказати реквізити чека, тобто дату і номер.
Інструкція
1
Якщо перед вами касовий чек, і вам необхідно дізнатися його номер, уважно придивіться до документа. Потрібна вам інформація може знаходитися як зверху, так і знизу (все залежить від моделі контрольно-касової техніки). Чи не переплутайте номер чека з кодом касового апарату. Іноді фіскальний документ містить таке формулювання, як «Чек # ___». Саме після знака "#" вказано потрібний вам номер.
2
На деяких касових документах номер пишеться поруч з датою проведення операції або рядком нижче. Перед номером буде стояти знак «#». Також ця інформація може виділятися словосполученням «Номер операції».
3
Якщо ви не можете самостійно знайти інформацію на фіскальному документі, зверніться в той магазин, де ви здійснювали покупку. Якщо це супермаркет, підійдіть до касира або адміністратора залу і отримаєте потрібну інформацію.
4
Якщо чек загублений, а вам з якої-небудь причини необхідно дізнатися номер документа, зверніться в той торгове приміщення, де ви купували товар. При цьому ви повинні надати свій паспорт, назвати дату і приблизний час покупки. Якщо ви повідомите найменування куплених вами товарів - пошук номера займе досить короткий час. Як правило, вся інформація зберігається в комп'ютерній базі, тому навіть при втраті документа ви маєте можливість отримати чек знову.
5
Якщо вам необхідно уточнити номер загубленого чека, який ви отримали через термінал або банкомат, зверніться в службу підтримки цього апарата. Номери телефонів ви зможете знайти на самому терміналі. Якщо ви здійснювали операції через банкомат банку, зверніться в фінансове відділення з проханням відновити загублений документ. Співробітник банку попросить вас надати номер особового рахунку, паспорт і заяву на відновлення втраченого документа.