Як подати оголошення в інтернеті без реєстрації.

В інтернеті існує безліч різних сайтів для розміщення приватних оголошень. Як правило, на подібних ресурсах необхідно реєструватися, але при бажанні можна знайти і такі з них, які не передбачають дану процедуру.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви хочете дати оголошення без реєстрації на сайті, відкрийте ресурс: «2S2B Дошка оголошень». Клікніть по посиланню: «Дати оголошення». Заповніть необхідні поля: «Тема», «Регіон», «Тип оголошення», «Категорія», «Період розміщення». У спеціально відведений поле введіть текст вашого оголошення. Нижче вкажіть вартість пропонованого вами об'єкта (якщо ви щось продаєте). В даній формі є можливість додавання зображень (не більше трьох) розміром до 500 Мб в форматах.gif"і.jpg". Крім того, ви можете вставити відеоролик. Потім залиште свої контактні дані, вкажіть захисний код і натисніть кнопку «Додати нове оголошення».
2
Помістіть своє оголошення в інтернет-газеті «Екстра-М». Зайшовши на сайт видання, зі списку вгорі сторінки виберіть потрібну рубрику (нерухомість, транспорт, послуги тощо), потім встановіть свій регіон. Натисніть червону кнопку, розташовану у верхньому правому кутку: «Розмістити оголошення». Перед вами з'явиться спеціальна форма для заповнення, в якій ви можете вибрати місто, розділ, рубрику оголошення; написати його заголовок, ввести текст безпосередньо самого оголошення. Далі, як і на попередньому ресурсі, тут потрібно вказати особисті дані для зв'язку, вибрати часовий період розміщення оголошення. Також зберігається можливість завантажувати додаткові файли (фотографії, відеоролики, докладну інформацію, нанести оголошення на карту).
3
Відвідайте сайт «Безкоштовні оголошення» fadve.ru. У його вікні ви побачите численні рубрики, об'єднані в більш великі групи: «Авто і мотто», «Нерухомість», «Робота», «Побутова техніка», «Меблі», «Одяг, аксесуари» і т.д. Натисніть кнопку «Дати оголошення», розташовану вгорі сторінки, зліва. Заповніть в формі, що з'явилася необхідні поля, вказавши категорію, свій регіон, вартість продаваної речі чи послуг (якщо оголошення про продаж), напишіть сам текст оголошення. Вкажіть контактні дані і ключові слова свого рекламного тексту. На даному ресурсі у вас є можливість завантажити до десяти різних зображень зі свого комп'ютера. Потім натисніть кнопку "Додати".