Як писати смс з комп'ютера безкоштовно.

Щоб відправити смс, не обов'язково вставати з-за комп'ютера, йти за телефоном і натискати на маленькі кнопочки. Набагато зручніше набрати повідомлення на клавіатурі. При цьому вам не знадобиться запам'ятовувати безліч сайтів стільникових операторів і витрачати час на їх відвідування. Послати смс можна набагато швидше і абсолютно безкоштовно за допомогою спеціальної програми - наприклад, iSendSMS.
Вам знадобиться
  • - програма iSendSMS;
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Завантаживши iSendSMS, встановіть програму на комп'ютер. Для цього завантажте на ПК інсталяційний файл isendsms_setup і запустіть його. У вікні майстра установки натисніть «Далі». Прийміть умови ліцензійної угоди, виберіть папку для установки і додаткові опції, а потім натисніть «Встановити». Запустіть програму.
2
У вікні для відправки повідомлень введіть номер телефону в полі «Кому» (наприклад, +79261112233). Потім напишіть смс в спеціальному полі. Можна також вказати своє ім'я в спеціальному полі для підпису. Якщо ви хочете, щоб текст відображався латиницею, поставте «галочку» навпроти додаткового параметра «транслітерація». Якщо потрібно відправити повідомлення, написане російськими літерами, «галочку» ставити не потрібно. Написавши смс, натисніть кнопку «Відправити».
3
У вікні відправки повідомлення введіть код підтвердження, вказаний на зображенні. Якщо код довгий (або він вказаний нерозбірливо), натисніть кнопку «Оновити», щоб змінити код на інший, зручний для введення. Можна також збільшити або зменшити розмір букв коду, натиснувши відповідний значок зі знаком «плюс»/«мінус». Після введення коду натисніть «Відправити».
4
Після перевірки статусу доставки повідомлення ви побачите повідомлення «Повідомлення надіслано». Значить, найближчим часом адресату прийде ваше повідомлення. Якщо згодом ви захочете періодично писати смс за допомогою цієї програми, вам може стати в нагоді «Адресна книга» для збереження контактів і груп контактів. А щоб прискорити процес написання повідомлення, ви можете скористатися функцією «Менеджер шаблонів».
Зверніть увагу
Будьте уважні: в інтернеті існують програми, які маскуються під iSendSMS і вимагають від вас відправити смс на короткий номер. Слід враховувати, що iSendSMS - це безкоштовна програма, яка не потребує активації і відправки платних смс.
Корисна порада
За допомогою iSendSMS ви можете надсилати MMS, переглядати журнал відправлених повідомлень, призначити доставку повідомлення у вказаний час.