Як плести дрібні косички.

Дрібні африканські косички зараз не тільки дуже модні, але ще й надзвичайно практичні. За ними не потрібно доглядати якось по-особливому, волосся мити часто не потрібно. Крім того афрокосічкі надійно захищають волосся від зовнішніх впливів. Звичайно, плести такі мікрокоси довго, однак ви в результаті отримаєте оригінальний образ, який виділяє вас з сірої маси і що притягає до вашої персони зацікавлені погляди.
Інструкція
1
В африканські косички можна вплітати штучні волосся, акрилові або бавовняні нитки. Мінімальна довжина волосся, при якій ви вже можете робити афрокосічкі, вплітаючи в них нитки - від 4 до 5 см. У випадку якщо ви хочете зробити такі коси самостійно, використовуйте для цього своє волосся.
2
Ретельно розчешіть перед тим, як починати плести. Голову напередодні цього краще не мити, бо чисті волосся буде як би розсипатися у вас в руках. Тоді симпатичних і акуратних кісок вже не вийде.
3
Розділіть волосся акуратними рухами на невеликі рівні між собою локони. Кожен з них закріпіть затискачем або шпилькою.
4
Якщо дрібні косички ви плетете в перший раз, багато їх робити не потрібно. Без досвіду вам навряд чи вдасться з першого разу заплести коси так, щоб вони всі були однаково гарні і акуратні. Крім того, у вас можуть просто руки втомитися - з незвички.
5
Приступайте до плетіння кожного локона в косичку, вибираючи будь-який зручний для вас спосіб. Можна порадити «русалочий хвіст» або «французький колосок». Плетіть косички знизу, відокремлюйте прядки біля шиї; верхні при цьому повинні бути зібраними в хвіст.
6
Продовжуйте плетіння до кінця, обробляючи кінчики спеціальним клеєм. Також ви можете вплітати в косички декоративні намистини або стрічки.
7
Якщо вирішили додати до своєї зачісці натуральні чи штучні волосся, підкладайте під кожну прядку вузлик з штучними волоссям, після чого плетіть косичку вже разом з ними.
8
Коли закінчите нижній ряд, можна переходити вище. Кожен наступний ряд повинен бути приблизно на 2 см вище попереднього. Чітко дотримуйтеся відстань між рядами і локонами, щоб зачіска виглядала акуратно. Кінчики кісок відразу ж закріплюйте стрічечкою, бусиною, спеціальним клеєм або воском.
Корисна порада
Не забувайте про розташування локонів. Щоб косички виглядали максимально акуратно і красиво, стежте за тим, щоб локони були однакових розмірів і рівномірно розподілялися по голове.Чтоби африканські косички були рівними і прямими, заплітайте їх якомога туже.Еслі хочете приміряти на свою голову африканські косички і хочете, щоб все було зроблено в кращому вигляді і вам не довелося коптіти годинами біля дзеркала, зверніться в салон, заздалегідь поцікавившись, плетуть Чи там дрібні косички. Професіонали про все подбають.