Як пересадити хризантеми. Як пересаджувати кімнатні хризантеми.

Хризантеми , які нам дарують в букетах, дуже легко укоренити. Бажання посадити і виростити це чудо у себе на підвіконні або на ділянці похвально, але тут важливо дотримуватися правильно агротехніку.
Інструкція
1
Якщо хризантема вже сидить у вас в горщику, то пересадка у відкритий грунт дозволить їй прийняти її природні розміри і форми. Підготовку до пересадки хризантеми слід починати з її цвітіння. Після цвітіння у хризантеми слід зрізати всі пагони довше 10 см і залишити лише короткі черешки. Горщик з рослиною на зиму слід прибрати в прохолодне приміщення з температурою 2-4оС.
2
З настанням весни починається ріст нових пагонів і його переносять в тепле приміщення. Дотримання чергування температур для хризантеми обов'язково, інакше вона не буде цвісти. Це час оптимально для пересадки куща в свіжу землю в горщику або на клумбі, а також для вкорінення пагонів. Щоб укоренити квіти з букета, живці, які дали коріння в воді слід обрізати зверху, залишивши 10 см і посадити в горщик.
3
Пересаджувати молоді рослини слід щороку навесні, більш дорослі раз в два роки, при цьому під час пересадки кущі краще ділити. Свіжий грунт для куща головне не повинен бути кислим, в іншому, хризантеми не особливо вимогливі до грунтів. Додайте в звичайну садову землю трохи піску і перегною. Під час пересадки, верхівки молодих пагонів прищипують, а одревесневших - обрізають, щоб кущ був більш гіллястим і рівним.
4
Перед поливом, кому землі слід зволожити, видалити всі засохлі гілки і коріння. На дно горщика насипати дренаж, вставити кущ по центру і з усіх боків присипати новою землею. Щоб не пересаджувати хризантему в горщик більшого обсягу, розділіть кущ, і посадіть частина куща назад, зрозуміло, насипавши свіжої землі. Після кущі полийте і підтримуйте грунт у вологому стані, оскільки хризантема любить воду.