Як перевозити ліки в літаку. Мексику авіакомпанія Іберія СЕА.

Якщо ви маєте намір відправитися в подорож, що передбачає переліт, не забудьте взяти в дорогу необхідні ліки. Незважаючи на те, що на борту літака завжди присутня багата медикаментами аптечка, в ній може не знайтися ліків, які необхідно пасажиру з хронічним захворюванням.
Вам знадобиться
  • - висновок лікаря
  • - рецепт ліки
  • - чек
Інструкція
1
У літаках дозволено провозити будь-які ліки, що не визнані психотропними та наркотичними засобами. Однак єдиного встановленого порядку перевезення медичних препаратів не існує.
2
Як повідомляє інформаційне агентство РБК, в більшості випадків для того, щоб провезти в салоні літака той чи інший медичний препарат, вам знадобиться письмовий висновок вашого лікаря, рецепт ліки і чек, який ви повинні зберегти після покупки. У деяких випадках для висновку лікаря може знадобитися переклад.
3
Подібний набір вимог до провезення в ручній поклажі ліків пред'являють у більшості аеропортів в європейських країнах. Але щоб уникнути можливих неприємностей, краще дізнаватися про відповідні правилах в конкретному аеропорту заздалегідь. Наприклад, багато авіакомпаній забороняють провозити з собою ліки з терміном придатності і т.д.
4
Хворим на цукровий діабет крім інших документів потрібно надати довідку, що підтверджує діагноз або спеціальний паспорт (паспорт хворого на діабет). У них повинні бути вказані назва застосовуваного інсуліну, дози і періодичність застосування препарату.
5
Фахівці попереджають про те, що здавати інсулін і в багаж загрожує неприємностями: ліки можуть зіпсуватися при високій температурі. Це ж застереження відноситься і до більшості інших медикаментів.
6
Якщо ви страждаєте яким-небудь хронічним захворюванням, ще до вильоту дізнайтеся у лікаря про режим прийняття того чи іншого ліки в умовах перетину декількох часових поясів.
7
Щоб не залишитися без необхідних медикаментів у разі можливої пропажі багажу, розділіть їх на дві частини.
Зверніть увагу
Вирушаючи в ту чи іншу країну на борту літака, уточніть в аеропорту не тільки правила провезення необхідних вам лікарських засобів, а й інших предметів і речовин, які на думку авіакомпанії можуть спричинити небезпеку.