Як увійти на головну сторінку.

На деяких інтернет-ресурсах не мудро «заблукати» - дизайнери-професіонали іноді оформляють кнопки навігації по сайту настільки хитромудрим чином, що їх відразу і не відшукати. А початківці веб-майстри, буває, взагалі забувають забезпечити свої сторінки настільки корисним інструментарієм або, навпаки, залишають посилання, де не потрібно. Але в кожному разі на головну сторінку сайту ви точно зможете увійти.
Інструкція
1
Знайдіть кнопки навігації по сайту. Як правило, вони розташовуються вгорі сторінки або з одного з боків. При цьому зверніть увагу на наступні моменти: - кнопки навігації можуть бути виконані у вигляді випадають або спливаючих елементів, тому не зайвим буде провести курсором по периметру вікна сторінки; - в англомовному інтерфейсі посилання на головну сторінку найчастіше містить слово Homepage або Home; - в графічному інтерфейсі головну сторінку прийнято позначати іконкою із зображенням будиночка; - посиланням на головну сторінку крім іншого може служити основне зображення або логотип, розташований в так званій шапці сайту. Цим способом ви, наприклад, зможете перейти на головні сторінки «Яндекса», «ВКонтакте» та багатьох інших найпопулярніших веб-ресурсів. Для наочності прямо зараз наведіть курсор миші на логотип «!» В лівому верхньому кутку сторінки - курсор змінить свій вигляд і під ним з'явиться спливаюче віконце з відповідною підказкою - якщо ви клацніть по логотипу, ви перейдете на головну.
2
Майте на увазі, що на погано опрацьованих аматорських сайтах можна побачити активне посилання «Повернутися на головну», навіть коли ви безпосередньо на цій головній сторінці і перебуваєте. Тому звертайте увагу на зміст адресного рядка вашого браузера. Якщо ви вже на головній Сторінки, як правило, там буде міститися тільки сама адреса сайту, тобто запис типу «www.названіе_сайта.домен» (домен - буквосполучення ru, com, net, org, ua та ін.) Після даної конструкції не буде вказано взагалі ніяких додаткових слів, цифр або символів, особливо відділених знаком «/». Наприклад, www..ru. Хоча бувають і винятки - в цих випадках для позначення головної сторінки часто використовується слово index.
3
Зверніть увагу, що для переходу на головну сторінку, ви можете просто видалити в адресному рядку елементи, які стоять в адресі після букв, що позначають домен (див. Попередній крок). Виділіть мишкою всі символи, відокремлені від адреси сайту знаком «/» - вони додатково можуть відображатися більш тьмяним шрифтом - і натисніть на клавішу Delete, а потім на Enter. Або повністю очистіть адресний рядок і наберіть адресу сайту вручну без всіх цих «зайвих» елементів (тобто строго: «www.названіе_сайта.домен»). Після натискання на Enter ви автоматично опинитеся на головній.
4
Не забувайте про кнопку «Назад» - першу кнопку зі стрілкою в інструментах навігації будь-якого браузера, а також взагалі про його «Журнал» («Історію відвідувань»). Якщо на головній сторінці сайту ви були відносно недавно, знайти відповідне посилання не складе труднощів. «Журнал» («Історію відвідувань») можна викликати через меню браузера і за допомогою гарячих клавіш: - в Google Chrome - Сtrl + H; - в Opera і Mozilla Firefox - Ctrl + Shift + H; - в Internet Explorer - Alt + X .
І вдома, і в офісі - там, де можуть бути встановлені два і більше комп'ютера, можна організувати одночасне їх підключення до інтернету. Роутер для цього і призначений. Щоб зайти в налаштування роутера, потрібно виконати певні дії.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Роутер
  • Інтернет браузер
  • Клавіатура
Інструкція
1
Зайти в налаштування роутера можна за допомогою браузера, встановленого на вашому комп'ютері. При цьому роутер повинен бути з'єднаний з комп'ютером через мережевий кабель.
2
В адресному рядку ввести ip вашого роутера, який вказаний в додається до нього інструкції. Як правило у всіх виробників роутерів ці адреси однакові. Наприклад: 192.168.0.1; 192.168.1.1; 192.168.1.253.
3
Далі потрібно ввести логін і пароль. Якщо ви не міняли ці параметри, то вони у всіх виробників приблизно такі: login - admin, password - admin; login - admin, password - залишити порожнім; login - Admin (з великої літери), password - залишити порожнім. У деяких моделях можуть бути інші дані. Вони повинні бути вказані в інструкції до роутера. Якщо логін і пароль вірні, ви потрапите на головну сторінку роутера, де виробляються всі основні налаштування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2zyer-He0AI
Зверніть увагу
Для організації хоча б невеликої локальної мережі з загальним доступом в Інтернет потужностей даних роутерів, швидше за все, буде недостатньо. Доводиться в магазині купувати додаткове мережеве обладнання, що вимагає певних настройок і оптимальне розташування в квартирі. У цій статті розглянемо питання, де знайти настройки роутера і в якій кімнаті розташувати сам маршрутизатор.
Корисна порада
1. Зайдіть на панель, де розташований значок вашого мережевого адаптера (в Windows XP - Панель Управління - Мережеві підключення, в Windows 7 - Центр управління мережами і загальним доступом - Перегляд стану мережі та завдань - Зміна параметрів адаптера). В меню настройки роутера ви знайдете ще безліч параме трів, з якими дуже бажано розібратися - на жаль, навіть просто перечис лити всі стандартні пункти в цій книжці неможливо.