Як подавати у волейболі. Як правильно подавати подачу на олейболе.

Волейбол - популярна спортивна гра, в яку грають не тільки на змаганнях і в спортзалах, а й на відкритих майданчиках. Пляжний волейбол - один з кращих видів активного літнього відпочинку, і вивчити правила гри не так складно навіть для людини, далекої від спорту. Якщо ви вирішили навчитися грати в волейбол, в першу чергу вам потрібно навчитися правилам подачі м'яча, яких існує декілька. У цій статті ми опишемо кілька видів подачі в волейболі . Тип подачі вибирайте відповідно до своїх сильними сторонами і можливостями.
Інструкція
1
Якщо ви добре стрибаєте, і можете в стрибку подати м'яч сильним і спрямованим ударом, для вас підійде подача в стрибку. Незважаючи на високу швидкість польоту м'яча, після цієї подачі вашому супротивникові не важко впіймати летить м'яч, завдяки його точної спрямованості.
2
Щоб кидок був вдалим, дуже важливо правильно підкинути м'яч - прямо перед собою, направляючи його трохи вперед і закручуючи м'яч від себе.
3
Також ви можете використовувати плануюче подачу. Якщо ви досконало опануєте цим типом подачі, то це збільшить шанси вашої команди на перемогу, так як таку подачу непросто прийняти противнику. Підкиньте м'яч вгору і різко вдарте по ньому долонею.
4
М'яч не повинен обертатися в польоті. Для того, щоб використовувати плануюче подачу, відійдіть на кілька метрів від лицьової лінії і ударяйте по м'ячу, поставивши його в потрібне положення. Вдаривши прямо в ніпель, ви змусите м'яч планувати, і це викличе труднощі у приймаючого гравця іншої команди. Якщо вдарити по м'ячу так, щоб ніпель був зліва чи справа, м'яч буде планувати вліво або вправо.
5
Велика перевага в грі вам може дати навик короткої подачі. Для цього потрібно розгорнути м'яч і направити його ниппелем вперед. Подайте м'яч або по високій траєкторії - потрібно вдарити слабше і відправити м'яч вище, або подавайте тим же способом, який описаний в плануючої подачі. При короткій подачі м'яч не повинен летіти занадто високо - він повинен пролітати над сіткою, практично торкаючись її.
6
Найкраще направляти подачу на найбільш слабкого гравця протилежної команди. Найвищому гравцеві можна давати короткі подачі, а самому низькому, навпаки, глибокі подачі. Переміщайтеся тільки вперед і в сторону - це дасть вам перевагу в грі. Пересуваючись вперед, а не назад, ви краще подасте м'яч.
7
Не ризикуйте надмірно при подачі - грайте спокійно і розмірено, це позбавить вас від непередбаченої втрати великої кількості очок. Не поспішайте, подаючи м'яч. При подачі вам потрібно укластися в 8 секунд - використовуйте цей час для оцінки ігрового поля, продумування стратегії і самої подачі. Тільки на останній парі секунд подавайте м'яч - пауза сприятливо впливає на вас і негативно впливає на противника.