Як безкоштовно навчитися шити. зробити помаранчевий колір.

Уміння шити дозволяє виразити себе, створити свій неповторний стиль з речей в єдиному екземплярі. А перешіваніем старих речей - це хороший засіб збереження сімейного бюджету.
Вам знадобиться
  • Сантиметр, голки, нитки, швейні ножиці, наперсток, кравецький крейда, олівець, шпильки, праска, прасувальна дошка прасувальна подушка,
  • швейна машина.
Інструкція
1
Підберіть навчальну літературу. Книга чи посібник повинні містити необхідний мінімум про процес шиття: варіанти швів та їх застосування на практиці, як правильно знімати мірки, як намалювати викрійку і розкроїти її, як обробляти і зшивати тканини.
2
Підготуйте всі необхідні інструменти для створення одягу і своє робоче місце. Краще, якщо у вас буде окремий швейний стіл з гладкою поверхнею, достатніх розмірів щоб намалювати викрійку, розкроїти тканину, залишити незавершене виріб на якийсь час. Місце для роботи має бути чистим і добре освітлене. Важливо, щоб сидіти було зручно, світло був спрямований на виріб ліворуч, відстань від очей до виробу має становити 30-40см. Для ніг бажано використовувати підставку.
3
Перевірте готовність швейної машини до роботи. Вона повинна бути очищена, слід перевірити установку голки, правильність заправки нитки. Після закінчення роботи машину також очищають від пилу, ворсу, протирають, змазують машинним маслом.
4
Уважно вивчіть правила зняття мірок, побудови викрійки. Починайте з шиття простих в конструюванні речей. Перший час можна користуватися готовими викрійками, цим ви зменшите ризик помилки.
5
Ознайомтеся з обробкою вироби, до того як почнете шити. Вивчіть види швів, спробуйте використовувати їх на муляжі, випробуйте різні варіанти. Якщо вам зустрінуться незнайомі шви в майбутньому, відтворіть їх на окремому шматочку тканини. Так ви не зіпсуєте тканину вироби.
6
Оберіть тканину. У цьому питанні все залежить від призначення одягу. Для святкового вбрання гарні шовк, вовна, трикотаж, оксамит, блискучі тканини, парча. Застосовують обробку мереживом, стрічками, тасьмою, вишивку, хутро, шкіру. Домашній одяг шиють з бавовни, льону, напіввовняних тканин. Тут головне практичність. В офісному стилі слід уникати блискучим тканин, парчі, віддаючи перевагу щільним, добре зберігає форму тканинам і трикотажу.
7
Приступайте безпосередньо до шиття, коли ви навчитеся розкроювати тканину і виконувати основні види швів. Починайте з простих виробів, переходячи до складних у міру накопичення досвіду.