Як в "Компас" вставити малюнок. вставити картинки на малюнки.

Компас використовується в системах автоматизованого проектування для будівництва. Уміння вставляти рисунок в програму полегшить вам життя і допоможе прискорити процес роботи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма «Компас СПДС»;
  • - графічний редактор Paint;
  • - малюнки.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб вставки зображення в програму - це безпосереднє його копіювання. Для цього відкрийте ваш малюнок за допомогою графічного редактора Paint. Потім в головному меню зайдіть у розділ «Правка», після чого натисніть вкладку «Виділити все». Скопіюйте зображення. Для цього натисніть правою кнопкою мишки по малюнку, потім вкладку «Копіювати».
2
Після того як ви скопіювали зображення, відкрийте програму «Компас». Натисніть праву кнопку мишки, далі клацніть по вкладці «Вставка». У діалоговому вікні з'явиться ваша картинка.
3
Існує альтернативний варіант. Безпосередньо в самій програмі на головній панелі скористайтеся розділом «Вставка». Перед вами відкриється додатковий список команд. Серед них виберіть «Вставити зображення (малюнок або анімацію)». Програма запропонує вам вибрати файл з колекції або ж завантажити з комп'ютера прямим шляхом.
4
У вікні, натисніть «Завантажити зображення». Виберіть малюнок, який знаходиться на вашому комп'ютері, і натисніть «Ок». Після цього картинка відкриється в програмі, і ви зможете з нею працювати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v4nabgiF9AI
Зверніть увагу
За допомогою меню «Вставка» в програмі зверніть увагу на те, що ви можете завантажувати зображення лише з розширенням * .png", *.gif", * .jpeg. Інші формати «Компас СПДС» не читає без додатково встановлених модулей.Ви також можете скористатися програмою векторизації (переклад растрової графіки у векторну), а потім після перетворення вставити вже потрібне вам зображення.
Корисна порада
У графічному редакторі Paint ви можете виділити малюнок за допомогою поєднання клавіш: Ctrl + A. Також при копіюванні і вставці зображення ви можете використовувати наступні комбінації відповідно: Ctrl + C і Ctrl + V.В випадку якщо «Компас СПДС" не відкриває зображення, змініть за допомогою редактора Paint розширення: просто збережіть картинку з потрібним вам форматом.