Як в сайт додати презентацію.

Презентацію товару або послуги можна не тільки показати в конференц-залі, але і викласти на сайт. У цьому випадку з нею зможе ознайомитися значно більшу кількість людей. Подивитися презентацію зможуть навіть ті, у кого відсутня програма OpenOffice.Org Impress або Microsoft Office PowerPoint.
Інструкція
1
Створіть презентацію в пакеті OpenOffice.org Impress, а потім засобами цієї програми експортуйте її в формат SWF. Потім отриманий файл помістіть в ту ж папку сервера, що і HTML-файл, після чого вставте об'єкт в бажане місце сторінки за допомогою наступної конструкції: . Після цього переглянути документ зможуть усі відвідувачі сайту, у яких на комп'ютерах є мається плагін Adobe Flash Player. Даний прийом дозволяє обійтися при створенні файлу без платної програми Adobe Flash. Врахуйте, що в старих версіях OpenOffice.org функції експорту в формат SFW немає.
2
Перейдіть по першій з посилань, наведених у кінці статті. Ви потрапите на сайт, призначений для хостингу презентацій. Зареєструйтеся нанівець, а потім завантажте документ, збережений у форматі PPT. Якщо у вас вже є ідентифікатор OpenID, етап реєстрації можна пропустити, скориставшись замість цього вже наявної обліковим записом. Ви отримаєте фрагмент коду, який потрібно вставити в бажане місце HTML-файлу. Для перегляду документа відвідувачеві сайту буде потрібно плагін Moonlight або Silverlight.
3
Спробуйте також скористатися іншим хостингом для презентацій, перейшовши за другий з посилань, наведених у кінці статті. Від попереднього він відрізняється тим, що в ньому замість технології Silverlight використовується стандарт HTML5. Це означає, що відвідувачеві сайту для перегляду вашого документа будь-які плагіни не будуть потрібні, але зате його браузер повинен бути відносно новим (випущеним не раніше початку 2011 року), а відповідна функція в ньому повинна бути включена. В IE вона може бути відключена за замовчуванням.
4
Додайте документ в будь публічної папці сервера. Перейдіть по третьому з наведених в кінці сторінки посилань. Скопіюйте повний URL документа в полі «Введіть нижче URL документа, щоб згенерувати посилання на нього». Натисніть на кнопку «Створити посилання». Після того, як вона буде згенеровано, помістіть вийшов фрагмент HTML-коду в потрібне місце сторінки. Залежно від того, який з фрагментів ви оберете, відвідувач сайту побачить посилання на веб-інтерфейс переглядача, або останній завантажиться автоматично.