Як швидко набирати на клавіатурі.

Час - гроші. А витрачений час і зароблені кошти людей, яким доводиться на роботі сидіти за комп'ютером, часто безпосередньо залежить від їх швидкості набору тексту. Однак такий премудрості, як швидка друк, можна навчитися, підвищивши цим продуктивність праці.
Вам знадобиться
  • - програма «Соло».
Інструкція
1
Ідеальним варіантом для бажаючих навчитися реактивно друкувати є методика сліпого десятипальцевого набору. Оволодівши їй, ви зможете набирати текст і одночасно дивитися телевізор - вам не потрібно буде стежити, на які клавіші потрапляють ваші пальці. Суть цієї методики полягає в тому, що при наборі тексту задіяні всі пальці обох рук. Права рука відповідає за праву половину клавіатури, а ліва, в свою чергу, за ліву. Кожному пальцю відповідають певні клавіші. Натиснувши потрібну букву, палець повертається у вихідне положення. Навчитися цій методиці допоможе програма «Соло». В процесі навчання ви будете відпрацьовувати набір кожної букви і найбільш складних словосполучень, поступово набуваючи необхідні навички. Завдяки щоденним тренуванням ви зможете досягти швидкості печатанья 600-700 слів на хвилину.
2
Завчіть напам'ять розташування букв на клавіатурі. Уважно розгляньте верхній ряд, кілька разів прочитайте послідовність букв, візуально уявіть їх. Потім візьміть аркуш паперу і намалюйте клавіші. Точно також слід вчинити і з іншими рядами. Після того як ви вивчите становище кожної букви, ви станете набагато швидше знаходити необхідну клавішу і набирати текст.
3
щоденній практиці. Набирайте тексти віршів і пісень, які ви знаєте напам'ять, попросіть когось із домашніх продиктувати вам текст. В ідеалі, після тренувань ви зможете включати пісні або аудіокниги і набирати їх текст, встигаючи за оповідачем або виконавцем.
4
Зневірені екстремали можуть скористатися наступним способом. Заклейте, зітріть або замажте коректором на клавіатурі всі букви. А тепер починайте друкувати. Звичайно, перший час ви будете відчувати дискомфорт, зате потім ви опануєте методом сліпого набору тексту, а швидкість друку збільшиться до 200-250 знаків в хвилину.
Віддалене навчання, заробіток в інтернеті, спілкування на форумах і в соціальних мережах - це все давно вже стало повсюдним явищем. Щоб відчувати себе впевнено в цьому середовищі проживання, користувач повинен вміти швидко набирати текст, роблячи при цьому якомога менше помилок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - текстовий редактор;
  • - клавіатурний тренажер;
  • - тексти для набору;
  • - диктофон.
Інструкція
1
Уявіть собі руки піаніста. Він грає всіма десятьма пальцями. Точно так само роблять і професійні друкарки, яким перехід на комп'ютерну клавіатуру зазвичай доставляє дуже велике задоволення. Дилетант зазвичай друкує двома пальцями, найчастіше вказівними. Це значно уповільнює процес. Поставте руки на клавіатуру і подивіться, яким пальцем які букви найзручніше натискати. Постарайтеся запам'ятати їх розташування. В підручниках машинопису завжди давалася розкладка клавіатури, але допускалися і деякі варіації.
2
Виберіть невеликий текст, що складається в основному з коротких речень. Наберіть його всіма десятьма пальцями. Не поспішайте. Намагайтеся дивитися в текст і на екран, а не на клавіатуру. Вам буде дуже хотітися друкувати так, як ви звикли, тому безупинно себе контролюйте.
3
Навчіться набирати цифри. Набирайте спочатку їх по порядку, потім вроздріб. Набирайте дати і арифметичні задачі, поки не навчитеся з ходу потрапляти на потрібну цифру.
4
Запам'ятайте, де знаходяться лапки та інші знаки пунктуації, а також параграф, номер і т.д. Багато додаткові знаки набираються за допомогою тих же знаків, що й цифри. Навчіться швидко перемикати розкладку.
5
Скористайтеся клавіатурним тренажером. Його можна встановити на комп'ютер або працювати в режимі онлайн. Вийдіть на сайт з таким тренажером. Там ви побачите кілька посилань, що визначають рівень складності. Почніть з низького. Тренажер хороший тим, що він просто не дасть вам продовжувати, якщо ви зробили помилку. Поступово прискорюйте темп, потім перейдіть до іншого рівня складності. Працюйте з тренажером потроху, але щодня.
6
Навчіться розшифровувати диктофонні записи. Текст може бути будь-яким, від лекції університетського професора до спогадів вашої бабусі. Намагайтеся друкувати в тому ж темпі, в якому говорить людина, голос якого ви записали. Не звертайте особливої уваги на помилки. Надрукуйте пару сторінок, потім зупиніться і включіть перевірку орфографії. Не засмучуйтеся, якщо друкарських помилок виявиться багато.
7
Спілкуйтеся на форумах і в соціальних мережах. Будь-яка справа рухається швидше, якщо людина розуміє, навіщо йому це потрібно. Можливість спілкуватися з багатьма людьми, у яких такі ж інтереси, що і у вас, може стати відмінним стимулом навчитися швидко друкувати.
Зверніть увагу
Для швидкого набору дуже важлива правильна поза. Користуйтеся спеціальними комп'ютерними кріслами з підлокітниками. Лікті повинні обов'язково упиратися.