Як відзначити дворіччя.

Позначити дворіччя дитини не так просто, важливо добре спланувати свято. Малюк вже досить доросла, щоб зрозуміти і оцінити святкові атрибути, але добре грати, спілкуватися, ділитися іграшками поки не може, а надто велика компанія і незнайомі люди можуть його налякати.
Вам знадобиться
  • - хороша компанія;
  • - частування;
  • - прикраси (повітряні кулі, гірлянди);
  • - подарунки;
  • - програма свята і привітання.
Інструкція
1
Знайдіть для свого малюка гарну компанію. Це можуть бути друзі по ясел, пісочниці або маленькі брати і сестрички. Звичайно, маленькі діти прийдуть зі своїми батьками, тому подбайте не лише про розваги для дітей, а й для дорослих. Не влаштовуйте пишне свято, з великою кількістю запрошених - щоб малюк відчував себе щасливим, достатньо двох-трьох дітей приблизно того ж віку.
2
Вирішіть, що для вас зручніше - відправитися в одне з дитячих розважальних закладів або організувати святкування дворіччя будинку (при цьому вам доведеться готувати, прибирати і мити посуд самостійно). У першому випадку заздалегідь дізнайтеся розклад, ціни, замовте столики, підберіть меню і прикраса.
3
Зверніть увагу, дворічні малюки можуть злякатися аніматорів, ростових ляльок і клоунів. Якщо ви все-таки вирішите замовити подібні послуги, переконайтеся в тому, що актори вміють працювати з малюками (наприклад, попросіть відеозаписи з подібних заходів, почитайте відгуки). Краще всього, якщо в клоуна або смішного персонажа переодягнеться хто-небудь із знайомих, щоб дитина завжди міг переконатися в тому, що нічого страшного немає.
4
Якщо свято буде проводитись в квартирі, підготуйте її наперед. Приберіть всі б'ються і цінні предмети, прикрасьте кімнати кульками та гірляндами. Приготуйте частування, окремо для дітей і батьків. Зверніть увагу на відсутність у дитячому меню алергенів, шкідливих продуктів, не варто давати багато солодощів.
5
Обов'язково купіть або спечіть для іменинника торт, прикрасьте його двома свічками (або однієї, з цифрою «2»). Обрадує малюка торт незвичайної форми, у вигляді тварини, машинки чи іншої іграшки. Подбайте про те, щоб у складі торта були тільки безпечні інгредієнти.
6
Звичайно, на день народження не обійтися без подарунка для іменинника. Але маленькі діти не завжди правильно сприймають чужі іграшки, тому приготуйте для інших гостей невеликі подарунки, які вони зможуть забрати додому.
7
Приготуйте для дітей конкурси (найпростіші, наприклад, руйнування вежі з пластикових стаканчиків м'ячем, гонки на м'яких іграшках і т.д.). Влаштуйте невелике уявлення, ляльковий спектакль. Дуже зрадіють малюки дискотеці - увімкніть ритмічну музику і потанцюйте всі разом. Продовжіть свято на вулиці - катайтеся в парку на атракціонах, на сніговій гірці, сходіть в зоопарк або цирк.