Як побороти почуття.

У житті багатьох жінок зустрічається навзамін любов, і кожен, хто відчував її, знає, наскільки пригнічено почувається людина, що зазнає односторонні почуття , до якого холодний об'єкт симпатії. Якщо надії на взаємність з боку іншої людини немає, і ваші почуття можуть тільки ще більше засмутити вас самих, потрібно докласти зусиль, щоб побороти їх і почати нове життя. Як це зробити?
Інструкція
1
В першу чергу, перестаньте жаліти себе і знайдіть впевненість у власних силах і намірах. Переконайте себе, що не варто шкодувати про те, чого неможливо досягти, і намагайтеся сприймати свої почуття як щось минуле, про що варто забути, як про вчорашній день.
2
Задумайтесь про те, що ви любите і цінуєте себе, а значить, не дозволите собі страждати і переживати через людину, для якої ви нічого не значить. Якщо об'єкт вашої симпатії ясно висловив своє небажання будувати з вами ставлення, продемонстрував байдужість і відсутність інтересу - ця людина вам не потрібен, і він не є вашою долею. Збережіть гідність - забудьте його, не скаржтеся і не обговорюйте свою невдачу з іншими людьми.
3
Всі знають, що забути запалого в душу людини не так-то просто - але для цього існує маса відволікаючих маневрів, які займуть вас настільки, що вам просто не буде вистачати часу на тугу за неіснуючими почуття м.
4
Підтримуйте в собі життєрадісний настрій, спілкуйтеся з друзями, займіться улюбленими справами - вирощуйте квіти, гуляйте, займайтеся спортом і танцями, малюйте, читайте книги, збирайтеся на вечірки, дивіться фільми і слухайте музику. Все це прекрасно допоможе відволіктися від збіглих почуттів.
5
Займіться собою - купите собі гарну річ, користуйтеся улюбленої косметикою, запишіться в салон краси, приготуйте свою улюблену страву. Зрозумійте, що життя продовжується, і вона наповнена масою цікавих подій і приємних речей.
6
Подумайте, чи є у вас якась мрія чи якась мета, яку ви давно хотіли досягти, але ніяк не вистачало часу і рішучості? Якщо така мета є - самий момент почати її реалізувати. Сміливо вирушайте на мовні курси, в танцювальну студію, в подорож, в басейн - вчитеся тому, про що завжди мріяли. Ви зрозумієте, що ваші нерозділені почуття тьмяніють порівняно з новими яскравими враженнями.
7
Полюбіть себе - тільки тоді ваша наступна любов буде взаємною. Якщо ви пронесете за собою шлейф образ і невпевненості в собі, історія з нерозділеними почуття ми може повторитися, оскільки чоловіки люблять життєрадісних і впевнених у собі жінок.
8
Зберігайте відчуття внутрішньої гармонії, радійте кожному новому дню, отримуйте задоволення, дивлячись на себе в дзеркалі. Наповніть своє життя різноманітними подіями, розвиваючими як ваше тіло, так і вашу душу - і ви відчуєте, як життя налагоджується, а попереду відкривається маса нових перспектив.