Як додати категорію на сайт.

Категорії допомагають відвідувачам сайту швидше зорієнтуватися і знайти потрібний їм матеріал. Розмежування за категоріями передбачено не для всіх модулів, але там, де це можливо, принцип дій схожий. Як приклад використовується опис додавання категорії в каталог файлів на сайті в системі ucoz.
Інструкція
1
Увійдіть в панель управління через головну сторінку свого сайту або через веб-топ в системі ucoz. Переконайтеся, що модуль, в який ви хочете додати категорію, включений. Для цього перевірте пункти меню в лівій частині сторінки. Якщо потрібного модуля немає, натисніть на вкладку «Неактивні» у нижній частині меню, виберіть зі списку пункт «Каталог файлів» та натисніть на кнопку «Активувати модуль».
2
Після того як пункт «Каталог файлів» з'явиться в меню, виберіть його, клацнувши лівою кнопкою миші. Ви переміститеся на сторінку управління модулем. Натисніть на рядок-посилання «Управління категоріями» і дочекайтеся оновлення сторінки.
3
Визначтеся, який буде структура вашого каталогу файлів. Якщо ви хочете створити кілька розділів з різними категоріями, спочатку натисніть на кнопку «Додати розділ». У новому вікні введіть його ім'я і, якщо необхідно, опис. Відзначте групи користувачів, які зможуть переглядати матеріали розділу, і натисніть на кнопку «Зберегти».
4
Щоб додати категорію у щойно створений розділ, натисніть на кнопку в правому верхньому кутку сторінки або рядок-посилання правіше від назви розділу «Додати категорію». В новому вікні за допомогою списку розділ, до якого буде віднесена нова категорія, потім введіть її назву і вкажіть, які групи користувачів зможуть здійснювати в ній дії, наведені в списку (викачувати файли, додавати матеріали і так далі). Натисніть на кнопку «Зберегти».
5
Якщо вам необхідно створити просто категорії без розділів, відразу скористайтеся кнопкою «Додати категорію». У разі виникнення необхідності ви завжди зможете відредагувати будь-який розділ або категорію, скориставшись кнопкою у вигляді гайкового ключа. Не забувайте зберігати внесені зміни. Додавання матеріалу в створену категорію проводиться безпосередньо з сайту.