Як швидше освоїти комп'ютер.

Персональний комп'ютер - багатоцільовий інструмент, процес навчання роботі з яким може зажадати деякого часу. Втім, існує спосіб скоротити цей термін. Освоїти прийоми роботи на комп'ютері за невеликий проміжок часу можна в результаті інтенсивних занять і застосування отриманих навичок на практиці.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навчальна література.
Інструкція
1
Один із способів швидкого отримання навичок роботи з комп'ютером полягає в регулярних заняттях по самовчителю. Знайдіть в книгарні підходяще навчальний посібник для початківців, що розповідає про основи роботи в операційній системі, яка встановлена на вашому домашньому комп'ютері. Вам буде потрібно не опис операційної системи, а навчальний матеріал, згрупований у вигляді теоретичних блоків і практичних завдань на їх основі.
2
Складіть план власних занять. Розрахуйте, скільки годин на день ви зможете присвятити навчанню і яка кількість матеріалу ви освоїте за цей час. Запишіть складений план в щоденник і намагайтеся його дотримуватися. Виконуйте практичні завдання, описані в навчальному посібнику.
3
Освоївши роботу на базовому рівні, придумайте спосіб використовувати отримані навички на практиці. Якщо захоплюєтеся приготуванням страв домашньої кухні і вже встигли познайомитися з текстовим редактором, спробуйте красиво оформити збірник рецептів за допомогою інструментів цієї програми. Зрозумівши принцип роботи графічного редактора, зробіть у ньому вітальну листівку для друзів і відправте електронною поштою. Ознайомившись з використанням браузерів, шукайте відповіді на свої питання за допомогою пошукових сервісів.
4
Якщо ви не володієте навичками управління власним часом, непоганим виходом може стати проходження інтенсивного базового курсу по роботі в обраній вами операційній системі. Інформацію про набір на подібні курси можна знайти в інтернеті. Якщо ви не вмієте працювати з браузером і пошуковими сервісами, попросіть знайомих знайти для вас потрібну інформацію.
5
Якщо вам потрібно придбати необхідні навички за короткий термін, знайдіть навчальний центр, що пропонує програму, розраховану на щоденні заняття. Переконайтеся, що в навчальний план включені не тільки теоретичні лекції, а й практична робота на комп'ютері.