Як вставити фото в резюме.

Фотографія не є обов'язковим елементом резюме за винятком випадків, коли презентабельна зовнішність входить до переліку вимог, що пред'являються до претендента. Тим не менш, вдало підібраний знімок може підвищити шанс розгляду резюме представником потенційного роботодавця.
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор;
  • - фотографія;
  • - графічний редактор;
  • - браузер.
Інструкція
1
Підберіть знімок, відповідний для вставки в резюме. Для цієї мети рекомендується використовувати кольорові якісні зображення, зняті на нейтральному тлі. Фотографуватися найкраще анфас в одязі ділового стилю. Інакше кажучи, знайдіть для резюме знімок, за яким можна було б судити, як ви виглядаєте в робочій обстановці.
2
Якщо на підходящої фотографії в кадр потрапили інші люди, обріжте знімок за допомогою інструменту кадрування будь-якого графічного редактора. Засобами тієї ж програми можна, при необхідності, збільшити різкість картинки.
3
За допомогою редактора Photoshop можна поліпшити не зовсім вдале фото, прибравши кола під очима, відблиски і дефекти шкіри. Ретушувати знімок, призначений для резюме, варто тільки в тому випадку, якщо ви добре володієте інструментами графічного редактора і в змозі виконати обробку, сліди якої не будуть кидатися в очі.
4
Для додавання знімка в резюме, збережене у вигляді документа текстового редактора, відкрийте файл з текстом в програмі, що має опцію вставки зображень. Помістіть покажчик курсору на фрагмент, куди буде вставлено фото, і скористайтеся опцією «Вставка» головного меню. Якщо ви редагуєте резюме в одній з версій програми Word, клікніть по доданої в текст картинці і зменшите її розмір, потягнувши за кутовий маркер. Щоб знімок вписався в текст, налаштуйте параметри обтікання.
5
Якщо ваше резюме розміщене на одному з інтернет-ресурсів зразок HeadHunter або SuperJob, відкрийте головну сторінку потрібного сайту в браузері і зайдіть в свій аккаунт, вказавши в полях форми для входу пароль і логін. Перейдіть до списку своїх резюме, вибравши в меню опцію «Мої резюме».
6
Спосіб додавання фотографії може відрізнятися на різних ресурсах. Так, на сайті SuperJob можна вставити фото з режиму перегляду переліку резюме. Щоб завантажити знімок, клікніть по квадрату зліва від назви посади. У вікні, ви зможете прочитати вимоги, які пред'являє до фотографії цей ресурс. Якшо по кнопці «Обзор», виберіть картинку, призначену для завантаження.
7
Для вставки знімка в резюме, розміщене на сайті HeadHunter, вам буде потрібно відкрити резюме і скористатися опцією «Додати», клікнувши по прямокутному полю для знімка у верхньому лівому кутку.
8
Частина ресурсів, на яких можна розмістити резюме, дозволяє завантажувати фото тільки через вікно налаштувань профілю користувача. Якщо в режимі редагування резюме не містить форми для вставки знімка, скористайтеся опцією «Налаштування» та виберіть у вікні, пункт «Завантажити фото».