Як відрізнити джунгарских хом'яків.

Відрізнити підлогу джунгарских хом'ячків за зовнішнім виглядом практично неможливо. Якщо ж ви хочете придбати саме хлопчика і дівчинку, щоб в подальшому отримати потомство, зверніть увагу на характерні статеві особливості гризунів.
Інструкція
1
Оглядайте джунгарских хом'ячків, коли вони знаходяться в доброму настрої. В іншому випадку ви можете бути укушені, що небажано. Ретельно помийте руки, щоб від шкіри не виходило різких запахів кремів або парфумерії. Акуратно візьміть гризуна в руки і покладіть спинкою до себе на долоню. Деякі хом'ячки із задоволенням спілкуються з людьми, якщо ті налаштовані по відношенню до них доброзичливо.
2
Подивіться на статеві органи гризуна. У самців, особливо в статевозрілому віці, чітко видно яєчка. Розташовуються вони біля основи хвоста і мають вигляд невеликого мішечка, обтягнутого шерстю. Надавите на них, якщо хочете з точністю переконатися, що у вас в руках представник сильної статі. З мошонки повинен з'явитися дітородний орган. Робіть все дуже ніжно, щоб не нашкодити хом'яку.
3
У самочок будова статевої системи набагато відрізняється. Вагінальне отвір розташовується дуже близько до анального, навколо нього практично відсутня шерсть, або вона набагато коротше, ніж на всьому тілі. Вхід у піхву чимось нагадує букву Y, тільки в перевернутому вигляді.
4
Якщо ви не можете самі відрізнити джунгарских хом'ячків, зверніться за допомогою до ветеринара. Спеціаліст без праці визначить стать гризунів. Якщо їм менше 14 днів, то зробити це проблематично. Зачекайте, поки вони трохи підростуть.
Зверніть увагу
Не купуйте двох самців. У період настання статевої зрілості вони будуть битися. А ось дві самочки без праці уживуться в одній клітці. Якщо ви берете джунгарских хом'ячків і хочете отримати потомство, стежте за тим, щоб гризуни були від різних батьків. Інакше хом'ячки можуть народитися з відхиленнями або зовсім мертвими.
Корисна порада
При покупці одного гризуна, краще беріть хлопчика. Вони більш спокійні і ручні. Самочки часто бувають агресивними і кусаються.