Як одягатися високим хлопцям. Як одягатися худим і високим чоловікам.

Високі чоловіки часто стикаються з труднощами у виборі одягу. І продаються такі речі не скрізь, і підходять не всім. Щоб виглядати стильно й елегантно, необхідно розуміти, який одяг вам йде, а яку не варто надягати ні в якому разі. Навчитися вибирати те, що потрібно саме вам, не важко, якщо ви будете знати деякі важливі правила.
Інструкція
1
Якщо ви ще не визначилися зі своїм власним стилем, спробуйте вибрати його за зразком. Знайдіть якусь знаменитість зі схожим статурою і зростом, стиль одягу який вам подобається, і уважно вивчіть, що і як ця людина носить.
2
Якщо у вас високий зріст і худорлява статура, уникайте одягу, яка візуально подовжує ваш силует: вузьких приталених пальто, піджаків і жакетів, тісних футболок, комірів-стійок, вертикальних смужок і ін. Обережно ставитеся і до одягу спортивного стилю .
3
Зверніть свою увагу на костюми. Кращим для вас варіантом є класичні моделі. Причому, кращим буде двобортний піджак з лацканами середньої ширини і двома розрізами на спині. Піджак не повинен бути довгим. Краща його довжина - до середини сідниць. Не вибирайте костюмів з гладкою фактурою. Бажано, якщо вони будуть матовими, в «ялинку» і з іншими складними і виразними малюнками.
4
Вам не підходить широка одяг: об'ємні, безформні речі не зроблять вашу фігуру нижче, але грузности або нескладності додадуть обов'язково. Щоб одяг виглядала красиво, вона повинна точно підходити за розміром.
5
Коли ви обираєте сорочки, віддайте перевагу тим із них, які мають середній за розміром отложной комірець, малюнок з горизонтальними смужками (краще, якщо вони будуть широкими, а не вузькими), кнопки, накладні кишені, додаткові рядки, еполети та інші цікаві деталі. Тільки одне уточнення: не надягайте більше однієї смугастої речі за один раз. Більш мужнім і широкоплечим ви будете виглядати, надягаючи блейзер або сорочки з деніму. А щоб руки не здавалися занадто худими і довгими, рукава блейзера або сорочки можна підкочувати.
6
Трохи «наблизити» вас до людей середнього зросту можуть брюки з низькою посадкою. Непогано, якщо штанини будуть трохи розширюватися до щиколотки. Тонкі штани можна вдало підвернути, і тоді ноги не будуть здаватися худими і довгими.
7
Щоб ваш образ виглядав завершеним, обов'язково додавайте до основного костюму якісь деталі, наприклад шарф, хороший годинник на шкіряному ремінці, сумку. Непогано, якщо увагу людей буде акцентовано на якісних туфлях або черевиках. Зрівноважити фігуру, зробивши її візуально нижче, можна за допомогою ременя.
8
Величезну роль у створенні вашого елегантного стилю грає колір. Вам не потрібно надягати на себе щось похмуре і однокольорове, якщо ви не хочете бути схожим на високий стовп. Для вас особливо гарні пастельні тони, але якщо необхідна одяг потаємні, «розбивайте» свій високий зріст контрастуючими квітами. Але вони, звичайно, повинні поєднуватися між собою. Яким буде верх і яким - низ, світлим або темним, залежить від ваших пропорцій. У деяких людей більш коротким є тулуб, а у деяких - ноги. Це випливає візуально зрівняти. Світліший колір подовжує ту чи іншу частину тіла, а темніший - вкорочує.
9
Якщо у вас високий зріст і надто міцна статура, підбирайте костюми з бічними розрізами та брюки зі складками попереду. З «неофіційною» одягу віддайте перевагу кардиганам, темним джинсам, жилетках і курток. Відвернути погляд від великих стегон може правильно скомбінована одяг: темний низ і верх з виразною текстурою, малюнком або візерунком. При великому животі слід чинити навпаки: надягайте темний верх і текстурований або світлий низ (наприклад, вельветові штани або штани кольору хакі).
10
Загалом, щоб зрозуміти, що вам потрібно носити, необхідно бачити це на собі. Візьміть собі за правило їздити по магазинах і приміряти різний одяг, а також прислухатися до порад стилістів.