Як оформити красиво рецепт. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Якщо ви хочете поділитися рецептом приготування якоїсь страви, постарайтеся оформити його правильно, зрозуміло і красиво. Тоді у тих, хто спробує повторити ваш кулінарний шедевр, не виникне додаткових питань при готуванні.
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  Вибудуйте етапи приготування страви в хронологічній послідовності. Подумайте, може, кілька дій можна об'єднати в один пункт, або навпаки, складний і великий крок розділити на два або три.
  2
  Орієнтуйтеся на рівень підготовки вашої цільової аудиторії. Якщо ви уявляєте рецепт приготування непростого страви, створити яке зможе тільки людина, що має досвід у кулінарії, не описувати елементарні дії. Наприклад, тут не обов'язково говорити, скільки варити овочі. Навпаки, якщо викладаєте інструкцію з приготування простого блюда, розраховану на початковий рівень, не упустите дрібні деталі.
  3
  Прикладіть фотографії. Бажано кожну дію доповнити зображенням. Так вашим послідовникам буде все зрозуміло. Коли будете робити знімки, перевірте правильність настройки камери, стежте, щоб головні предмети були в центрі картинки. Каламутне, темне фото тільки зіпсує ваш рецепт. Не забудьте про зображення вашого страви в готовому вигляді. Його помістіть на самому початку рецепта.
  4
  Оформіть у вигляді окремого списку необхідні інгредієнти. Обов'язково вкажіть їх кількість - в штуках, грамах, літрах, склянках, ложках або пропорціях. Якщо у якихось продуктів є аналоги, на які їх можна замінити у вашому рецепті, проінформуйте про це читачів.
  5
  Допоможіть читачам знайти рідкісні інгредієнти. Якщо ви знаєте, де знайти, наприклад, певний вид сиру, який зустрічається не в кожному продуктовому магазині, вкажіть адресу місця, де його можна купити.
  6
  Додайте інформації. Вкажіть, на скільки порцій розраховане то кількість продуктів, яке ви пропонуєте. Напишіть, яка калорійність страви в готовому вигляді. Якщо знаєте цікаві факти про походження цього рецепта або інші варіанти його приготування, розкажіть про це.