Як визначити колір обличчя.

Для жінок правильне визначення кольору обличчя, або цветотипа, має велике значення. Воно необхідне для грамотного підбору кольорової гами косметики, одягу та аксесуарів. Косметологи ділять всіх жінок на чотири кольоротипу - зима, весна, літо і осінь. Холодними вважаються літо і зима, теплими - весна й осінь. Яскраві типи - весна і зима, приглушені - літо і осінь. Світлі - весна і літо, темні - зима і осінь. Щоб визначити колір свого обличчя, вам необхідно прочитати описи всіх цветотипов, і вибрати найбільш підходящий.
Інструкція
1
Типова представниця весняного кольоротипу володіє блідою, із золотистим подтоном шкірою. Її легкий рум'янець зазвичай має теплий персиковий відтінок. Шкірі дівчини-весни властива свіжість і сяйво. Губи у представниць весняного кольоротипу зазвичай теплого червоного кольору, без відтінків блакиті. Власниці веснянок можуть похвалитися золотистими цяточками. Дівчата весняного типу зазвичай швидко загоряють до теплого червонувато-медового або золотисто-коричневого кольору. Цією властивістю шкіри весняний цветотип принципово відрізняється від осіннього, який засмагає насилу. Колір волосся у дівчини-весни найчастіше світлий, із золотистими або рудими відтінками.
2
Представницю річного цветотипа можна дізнатися по холодному основного тону особи, через що шкіра може робити ефект порцелянової маски. За кольором шкіра може бути холодно-рожевого або оливкової тону. Пізнати річний цветотип досить складно. Щоб не помилитися, зверніть увагу на веснянки і родимки - у річних дівчат вони сірого або попелястого відтінку. Волосся та брови у них також мають попелястий відтінок, а губи - холодний рожевий. Шкіра річного цветотипа добре загоряє, вкриваючись холодним оливковою тоном без найменших відтінків золотистого.
3
Колір обличчя дівчини осіннього типу може бути теплого відтінку слонової кістки або золотисто-бежевим. Рум'янець найчастіше відсутня - за цією ознакою осінній цветотип відрізняється від весняного. Веснянки і родимки у типовій осені рудого або коричневого відтінку, губи - яскраві. Шкіра осіннього кольоротипу погано загоряє, червоніє і лущиться. Волосся, брови і вії дівчини-осені зазвичай насичено-рудого відтінку або мають виражені золотисті нюанси, а пігментація виражена більш сильно, ніж у весняного кольоротипу.
4
Для обличчя зимового кольоротипу характерні блакитні, холодні відтінки без рум'янцю. Цей цветотип зустрічається у двох варіаціях. «Білосніжки» мають світлу, прозору і дуже бліду шкіру з легким рожевим рум'янцем. Південний зимовий тип володіє шкірою оливкового кольору, яку можна сплутати з осіннім цветотипом. Основні ознаки, за яким можна визначити зиму - це оливковий загар, синюватий колір губ і темні брови й вії. Волосся дівчини зими можуть бути темно-коричневими або чорними з синюватим відливом.