Як визначити головну дорогу.

Знак головної дороги розташовується тільки на початку вулиці. Тому буває складно визначити, яка з проїжджих частин першорядна. Щоб розібратися з цим моментом, потрібно уважно вивчити правила дорожнього руху.
Інструкція
1
Вивчіть правий кут перехрестя, коли до нього під'їдете. Якщо там знака немає, подивіться на лівий кут, який знаходиться до вас ближче, а потім на той, який далі. Щоб ідентифікувати знак «Поступися дорогою», повернений до вас зворотним боком або занесений снігом, зверніть увагу, як розташований трикутник. Якщо фігура розміщена таким чином, що вершина знаходиться внизу, значить це той знак, який вам потрібен. Далі вам слід зорієнтуватися, до якій дорозі відноситься знак. Так ви визначите, чи потрібно вам поступатися дорогу.
2
Подивіться, чи немає знака «Рух без зупинки заборонено». Цей восьмигранник теж вказує на верховенство дороги. Якщо ви заздалегідь не можете побачити знаки, під'їжджайте до самого перехрестя і ще раз огляньте всі кути. Майте на увазі, що тоді вам потрібно буде дуже швидко прийняти рішення, а для цього важлива швидкість реакції.
3
Запам'ятайте, що якщо визначити головну дорогу по знакам не виходить, діє правило «Перешкода справа». Це означає, що ви повинні пропустити автомобіль, який знаходиться від вас по праву руку. Рухаючись же по першорядної дорозі, ви безперешкодно можете повертати праворуч або їхати прямо. Врахуйте, що, повертаючи ліворуч або розвертаючись, вам необхідно поступитися дорогу зустрічному транспорту.
4
Зверніть увагу на покриття дороги. Якщо це грунтова проїжджа частина, яку перетинає асфальтована, то за відсутності знаків дорогу потрібно вважати другорядною. Крім того, пам'ятайте, що розташування дороги теж має значення при визначенні верховенства. Наприклад, якщо це виїзд з двору або з села - дорога другорядна.
5
Вважайте, що ви на другорядній дорозі, якщо поблизу немає знаків, а вид покриття ви не можете визначити. Це допоможе уникнути вам аварійних ситуацій.