Як визначити породу морської свинки. Як дізнатися Проді морських с.

Морські свинки бувають гладкі і пухнасті, кучеряві і абсолютно лисі. А варіантів їх забарвлення величезна безліч! Ці відмінності і допоможуть визначити вам породу свого улюбленця.
Інструкція
1
Короткошерсті морські свинки ріджбеков на спині шерсть збирається на своєрідний гребінець вздовж хребта, а на крижах обов'язково розташовується розетка. Вони однотонні, можуть бути практично будь-якого забарвлення, т.ч. разноцветнимі.Еслі у свинки коротка жорстка, трохи кучерява шерсть - це рекс. Шерсть буває різного кольору, як плямистої, так і однотонною. Розеток бути не повинно ні на голові, ні на тулубі.
2
Також існує поділ за типом окраскіСелф - гладкошерсті однотонні морські свинки. Варіантів їх окраса дуже багато: чорні, білі (з темними або червоними очима), золоті (з темними або червоними очима), бежеві, коричневі, червоні і навіть кремовие.Для Далматин характерна біла смуга на мордочці, що розділяє її на т.зв. маску. По всьому тілу розкидані плями розміром не більше горошини, що контрастують з основним кольором. а ось лапи і вуха в Далматин рівномірно окрашенние.Крестеди відрізняються ділянкою білої шерсті на лобі при повному відсутність будь-яких плям на інших частинах тіла.
3
Довгошерсті морські свінкіСатіновая перуанська, або ангорська - потребує ретельного щоденного догляду, т.к. по всьому її тілу росте довга шовковиста шерсть. Також, з середини спини у них помітний особливий «проділ». Колір свинок різноманітний, тварини бувають як плямисті, так і однотонние.Тексель - порода кучерявих свинок. Їх шерсть росте від мордочки вниз, а на тілі немає жодної розетки. Бувають різні окраси.У абиссинских морських свинок все тулуб рівномірно покрите пухнастими пучками довгою і густою шерсті.Перуанскіе морські свинки - визнані рекордсмени за довжиною волосся - вона може досягати 30 см! Своєрідний круглий вид зверху свинка набуває через те, що волосся на голові ростуть вперед і повністю покривають її.
4
Лисі морські свінкіСвінкі скинни майже лисі - тільки на носі і лапах є трохи вовни. Вони виведені в результаті мутації, у своєму час часто використовувалися в різних лабораторних дослідженнях. А зараз скинни набирають все більшої популярності в усьому світі. Існує різновид скинни - вервольф, у яких шерсть може рости безладно по всій поверхні тіла. Голим залишається тільки жівот.А Болдуін - абсолютно лисі. При народженні у них ще може бути незначна «шубка», але дорослішаючи, вони скидають все - до останньої волосинки.
5
Крім класифікації за типом шерсті і окраса, морських свинок розрізняють за розміром. Наприклад, порода гігантських морських свинок куї. При народженні вони важать 100 - 150 г, в три місяці - 700-800 г, а у віці 4 місяців їх вага становить більше 1 кг. В зрілому віці їх вага може досягати 3 кг.