Як відкрити відділ парфумерії. бізнес відкрити не великий магазин парфумерії.

Навіть у кризові часи жінки хочуть виглядати красиво і пахнути приємно. Тому продаж парфумерії та косметики вважається одним з найбільш стабільних видів бізнесу. Головне правильно вибрати місце розташування відділу, визначитися з колом потенційних покупців і не пошкодувати грошей на навчання продавця-консультанта.
Інструкція
1
Зареєструйте своє ІП - саме таку форму юридичної особи радять вибирати бізнес-консультанти для невеликого парфумерного магазину. Потім встаньте на облік у податковій інспекції.
2
Оберіть місце, де буде розташовуватися ваш відділ. Пам'ятайте, що косметика і парфумерія часто купуються імпульсивно. Тому постарайтеся розміститися в прохідному місці торгового центру або в магазині на жвавій вулиці. Зверніть увагу, щоб поруч не розташовувалися представники великих парфумерних мереж.
3
Після того як визначитеся з місцем розташування відділу, укладайте договір оренди з власником торгової площі. Пам'ятайте, що для ведення вашої діяльності потрібно дозвіл Росспоживнагляду і пожежників, тому заздалегідь викличте представників цих відомств у свою торгову точку. Ліцензію для продажу парфумерії отримувати не потрібно.
4
Визначтеся з колом покупців. Фахівці виділяють два типи клієнтів - ті, хто купує товар дешевше і любителі люксових марок. Якщо ви володієте невеликою торговою площею, краще зосередитися на певному колі покупців. Головне, не забудьте включити в асортимент активно рекламовані та розкручені марки.
5
Завжди запитуйте у постачальників сертифікати на продукцію. Уникайте продавати підробки під відомі бренди. Покупці можуть порівняти їх з оригіналом і відчути обман. У такому випадку ви втратите клієнтів.
6
Не пошкодуйте грошей на навчання продавця або найміть готового фахівця. Покупці воліють бачити за прилавком парфумерного магазину підкованого в цій області людини.
7
Щоб залучити й утримати клієнтів, подбайте про знижкових картах. Також можна випустити подарункові сертифікати або карти, які також привернуть в ваш відділ покупців.
Ще з давніх часів жінки прагнули добре виглядати. Косметика і парфумерія - дуже затребувані товари, майже як їжа і одяг. Саме тому даний бізнес є привабливим для багатьох підприємців.
Інструкція
1
Оберіть місце під магазин . Найважливішим фактором успіху при відкритті магазин а косметики і парфумерії є вдале його розташування. Він повинен знаходитися на центральній вулиці або у великому торговому центрі. Статистика показує, що покупки в магазин ах косметики часто імпульсивні, тому необхідно, щоб якомога більше потенційних покупців бачили ваш заклад.
2
Замовте торгівельне обладнання для майбутнього магазин а. Скористайтеся послугами дизайнера для розробки нестандартного рішення для оформлення приміщення. Адже типовий магазин парфумерії мало кому цікавий, молоді дівчата охочіше прийдуть в цікаво оформлений заклад.
3
Асортимент товарів приділіть особливу увагу. Багато жінок користуються продукцією тільки певних марок. У разі, якщо їх не буде в наявності, ви можете втратити частину покупців. Тому у вашому магазин е обов'язково повинні бути представлені відомі марки косметики і парфумерії. На них великий попит, адже виробники вкладають багато грошей в рекламу.
4
Не хвилюйтеся про проблеми з доставкою косметики іноземних брендів. Безліч компаній не продають товари безпосередньо, а користуються послугами дистриб'юторів. Тому ви або зможете купити косметику прямо в РФ, з усіма необхідними документами, або не зможете зробити цього взагалі, у випадку якщо дистриб'ютор прийняв рішення поширювати товар самостійно.
5
Чи не продавайте підробки під відомі марки. Жінки, які ними користуються, відразу відчують різницю і більше не відвідають ваш магазин . Вдобавок у вас з'являться регулярні проблеми з контролюючими органами.
6
Важливим фактором є реклама. Досвід показує, що зовнішня реклама - найефективніша. Тому не винаходить велосипед, краще скористайтеся вже готовим рішенням. Також свого роду рекламою є подарункові сертифікати, які подруги можуть дарувати один одному на різні свята.
7
Оформлення торгового залу і розстановка товарів є важливим критерієм успіху магазин а косметики і парфумерії. Найміть відповідального за це співробітника, бажано досвідченого. Крім цього, в магазин е не зайвим буде мати тестери декоративної косметики і духів.
8
Щоб залучити клієнтів, а потім їх утримати, потрібно витратити багато зусиль і ресурсів. Для цієї мети використовуйте дисконтні карти або карти з накопичувальною системою. Якщо дивитися з психологічної точки зору, то людина, вибираючи з декількох магазин ов, обов'язково вибере той, в якому у нього є знижка.
9
Кваліфікація продавців - це ще один важливий фактор, який впливає на продажі. Організуйте навчання персоналу. Консультанти неодмінно повинні знати, які тіні підходять до цієї помаді, і чому ця пудра коштує 100 рублів, а та - 500.
Зверніть увагу
Відкриваючи свій магазин косметики та парфумерії, будьте готові стикатися з безліччю труднощів. Приготуйте себе до того, що домогтися успіху буде нелегко, як і в будь-якому бізнесі. Але для цілеспрямованої і впевненою у своїх силах особистості немає нічого неможливого. Тому, приклавши деякі зусилля, ви зможете стати власником цілком успішного магазину.