Як поміняти розкладку клавіатури. введення недрукованих знаків клавіатури.

розкладки клавіатури називають таблицю відповідності клавіш призначеним ним дій - введення букв і цифр алфавіту, недрукованих символів, команд. Найчастіше перемикати цю таблицю доводиться для введення букв різних алфавітів - російської та англійської. Зміна розкладки клавіатури - дуже проста операція, яку можна реалізувати декількома способами або навіть автоматизувати.
Інструкція
1
Найпростіше переключитися з російської розкладки на англійську за допомогою «гарячих клавіш». Натисніть клавішу Alt і, не відпускаючи її, Shift - ця комбінація зазвичай використовується за умовчанням. Якщо така комбінація не спрацює, спробуйте поєднання Ctrl + Shift - цей варіант теж передбачений в налаштуваннях операційної системи. Третій можливий варіант - клавіша «Е».
2
Якщо використовувана комбінація клавіш вас не влаштовує, її можна замінити в налаштуваннях ОС, вибравши одну з перерахованих в попередньому кроці. При використанні останніх версій Windows - 7 або Vista - відкривати вікно з потрібними установками найпростіше таким способом: натисніть клавішу Win і наберіть «раск», потім у списку результатів пошуку клікніть по рядку «Зміна розкладки клавіатури та інших методів вводу».
3
У вікні, натисніть кнопку «Змінити клавіатуру», а в наступному перейдіть на вкладку «Перемикання клавіатури» і натисніть «Змінити поєднання клавіш». В останньому занедбаному системою вікні знайдете дві секції з однаковим набором полів для вибору комбінації клавіш - виберіть потрібну в лівій колонці. Права призначена для зміни розкладки в рамках однієї мови - наприклад, якщо у вашій ОС крім основної таблиці відповідності встановлена ще й фонетична («ЯВЕРТИ»). Потім закрийте всі три вікна натисканням в кожному з них кнопки OK.
4
Можна перемикати розкладку і за допомогою мишки - клікніть її покажчиком іконку в треї, яка відображає поточну мову введення - RU/EN, і виберіть у випадаючому списку потрібний рядок.
5
За допомогою додаткового програмного забезпечення процедуру перемикання мови введення можна автоматизувати. Встановіть, наприклад, дуже популярну програму цього роду Punto Switcher, і вона візьме таку роботу на себе - буде відслідковувати все, що ви вводите з клавіатури, визначати і перемикати мову, змінюючи потрібним чином набрані слова.
Для зміни розкладки клавіатури в операційній системі призначені «гарячі клавіші». Найчастіше саме вони використовуються для цієї операції, хоча можна перемикати мову введення і за допомогою мишки. В ОС Windows є і можливість поміняти призначене за замовчуванням поєднання клавіш для перемикання розкладки.
Інструкція
1
Використовуйте поєднання клавіш, призначене команді зміни розкладки клавіатури . Найчастіше призначаються ліва клавіша ALT в поєднанні з клавішею SHIFT.
2
Якщо потрібно змінити призначене поєднання кнопок, то клацніть в треї значок покажчика поточної розкладки правою кнопкою мишки і виберіть у випадаючому меню рядок «Параметри». Таким способом можна запустити вікно налаштувань із заголовком «Мови і текстові служби».
3
Натисніть кнопку «Параметри клавіатури » у нижній секції («Налаштування») вкладки «Параметри»
4
Клацніть у списку «Поєднання клавіш для мов введення» рядок «Перемикання між мовами введення», а потім натисніть кнопку «Зміна поєднання клавіш».
5
Оберіть потрібне поєднання клавіш для перемикання розкладки і натисніть кнопку «OK». На цьому процедура перепризначення гарячих клавіш буде завершена.
6
Клацніть в треї покажчик поточної розкладки клавіатури лівою кнопкою мишки і виберіть потрібне значення. Це найпростіший спосіб, якщо немає можливості використовувати призначені цій операції гарячі клавіші.
7
Якщо покажчика поточної розкладки немає в списку, то клацніть панель завдань правою кнопкою мишки і в розділі «Панелі інструментів» контекстного меню виберіть пункт «Мовна панель».
8
Є прикладні програми, які суттєво полегшують роботу, якщо доводиться досить часто перемикати розкладку клавіатури . Наприклад, програма Punto Switcher автоматично розпізнає мову вводиться слова, незалежно від того, в якій розкладці ви його набираєте, і перемикає клавіатуру на потрібну мову. Програма дозволяє призначати для ручного перемикання розкладки кілька сполучень клавіш, різні варіанти звукового оповіщення і взагалі має велику кількість додаткових мовних налаштувань.