Як очистити історію в браузері.

Інтернет-браузери автоматично зберігають всі відвідані сторінки. Ця функція має як безсумнівні переваги, так і недоліки - про ваших діях в мережі може дізнатися будь-який користувач. Щоб уникнути цього історію відвідувань можна легко видалити.
Інструкція
1
Періодично очищати список відвіданих сайтів потрібно навіть у тому випадку, якщо у вас немає необхідності приховувати всіляку інформацію користувача. Такі дії, наприклад, потрібні для усунення руйнівних наслідків різних вірусних атак - видаливши історію відвідувань, ви убезпечите свій комп'ютер від повторного самозараження.
2
Mozilla Firefox. Для видалення історії відкрийте браузер і натисніть на пункт «Інструменти», розташований в горизонтальному меню у верхній частині сторінки. У спадаючому меню виберіть «Історію». У діалоговому вікні зніміть або проставте потрібні галочки. Також історія відвідувань може автоматично втечуть щоразу при закритті браузера. Для цього поставте прапорець поруч з написом «Очищати історію при закритті Firefox», розташовану в розділі "Налаштування".
3
Internet Explorer. Після відкриття браузера натисніть комбінацію клавіш Ctrl + shift + Del. У вікні "Видалення історії огляду» поставте галочки поруч з тими пунктами, які необхідно очистити, і натисніть «Видалити». Перевірити віддалені сторінки можна, натиснувши на значок у вигляді зірки, розташований у правому верхньому куті браузера. Там, у вкладці «Журнал», не повинно залишитися жодної відвіданою вами сторінки.
4
Opera. Зайдіть в пункт меню «Інструменти» і виберіть «Видалити особисті дані». У вікні, клацніть поруч із написом «Детальне налаштування». Поставте галочки в спадаючому списку там, де вам потрібно, якщо вони не стоять за замовчуванням. Натисніть на кнопку «Видалити».
5
Safari. Виберіть в головному меню пункт «Історія», а в ньому - «Очистити історію». Встановіть прапорець поруч із написом «Скинути Top Sites» у вікні з повідомленням «Ви дійсно хочете очистити історію?». Після цього натисніть на кнопку «Очистити».
6
Google Chrome. Натисніть на значок гайкового ключа в правому верхньому кутку і виберіть розділ «Історія». В з'явилася вкладці натисніть на напис «Очистити історію» - перед вами відкриється діалогове вікно. Виберіть у ньому період, за який ви хочете видалити і історію, і клікніть на «Очистити історію».