Як переробити кухню в кімнату.

Коли жити доводиться в однокімнатній квартирі, починають відвідувати думки про перепланування і розширення житлоплощі. Кімната виглядає менш затишною, якщо виконує роль і спальні, і вітальні, і робочого кабінету. Тоді можна перенести частину функцій на кухню. Але оскільки повністю переробити кухню в кімнату можна, можна частково облаштувати її частину як жилою.
Вам знадобиться
  • - м'який куточок для кухні;
  • - бра;
  • - телевізор;
  • - столик або тумбочка для телевізора;
  • - килимове або інше покриття для підлоги;
  • - декоративні та інші деталі інтер'єру, квіти.
Інструкція
1
Знайдіть у меблевому магазині кухонний куточок. В даний час не проблема купити сучасний м'який куточок для кухні по своєму смаку, щоб він вписався в інтер'єр. У цей комплект входять м'який диван кутовий форми, маленький столик і, можливо, кілька табуреток. Деякі дивани з таких комплектів можна при необхідності трансформувати в повноцінне ліжко. Тоді в квартирі з'являється додаткове спальне місце.
2
Повісьте бра на стіну поряд з м'яким куточком. Це не тільки додасть кухні додатковий затишок. Але і можна буде при необхідності приглушити освітлення. Поряд з диваном поставте тумбочку. Туди ви зможете покласти якісь речі, паперу або книги. На додаток, якщо дозволяє місце, повісьте на стіну невелику книжкову полицю. Таким чином, поступово куточок кухні буде перетворюватися в гарне місце для відпочинку або роботи.
3
Якщо кухня простора, можете собі дозволити ще розмістити там телевізор, не обов'язково великий. Для цього потрібно поставити навпроти м'якого куточка тумбочку або маленький столик. Нові моделі моніторів можна вішати на стіну. При цьому гарненько продумайте, чи не буде телевізор заважати процесу готування або навпаки, чи не зашкодить телевізору що-небудь. Не можна розміщувати його дуже близько від плити або умивальника, щоб на нього не потрапила вода та інші забруднюючі речовини.
4
Додайте до інтер'єру кухні живих квітів. Їх можна розмістити на тумбочці, біля телевізора або в підвісних горщиках на стіні.
5
Постеліть килимове покриття на житловій частині кухні. При цьому не варто розміщувати його, як і телевізор, поблизу зони приготування їжі, щоб уникнути зайвого забруднення. Килим підійде, якщо підлоги на кухні дерев'яні. Також можна постелити лінолеум або зробити будь-яке інше покриття на ваш смак. Щоб візуально розділити житлову і нежитлову частину кухні, пофарбуйте стіни в різні кольори або поталу різні шпалери. Після цього можете помилуватися своєю роботою і запросити гостей. Тепер кухня стала більш затишною і функціональною.