Як очистити екран ноутбука.

Екран ноутбука з часом забруднюється. На ньому накопичується пил, а також залишаються сліди дотику пальців. Але щоб очистити його, необхідно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
На час чищення вимкніть комп'ютер. Так ви убезпечите і себе, і монітор. Бажано, що ноутбук повністю не працював, а не був в режимі очікування або з вимкнених екраном.
2
Купуйте набір для чищення екрану або спеціальний миючий засіб у вигляді рідини або вологих серветок. Якщо у вас цього немає, скористайтеся домашніми методами. Змішайте воду з оцтом. Також можна використовувати мильний розчин і навіть спирт, хоча останнє слід застосовувати з обережністю. Головне - не використовувати абразивні чистячі засоби, які можуть подряпати екран, а також продукти, що містять аміак, також шкідливий для плазмових панелей.
3
Візьміть м'яку тканину без ворсу, за допомогою якої ви будете проводити очистку. Не використовуйте паперові серветки - в цьому випадку на поверхні монітора можуть залишитися волокна.
4
Чистіть ноутбук при денному освітленні, найкраще навпроти вікна. Змочіть засобом для очищення тканину і акуратно, по горизонталі або по вертикалі, очищайте екран. Важливо, щоб ваші рухи були спрямовані в одну сторону. Не набирайте на тканину занадто багато чистячої рідини - потрапляння води всередину може зашкодити комп'ютеру. Не використовуйте спрей для розпилення миючого засобу по екрану. У цьому випадку краплі можуть потрапити на клавіатуру і всередину комп'ютера.
5
Зачекайте, поки екран висохне. Перевірте, чи залишилися на ньому розводи. Після очищення милом вам потрібно буде ще раз протерти поверхню водою. Подивіться на екран під різними кутами - всі плями повинні зійти. Після повного висихання монітора включіть ноутбук. Розводи та плями не повинні бути видні і на світному екрані.
Зверніть увагу
Забруднення комп'ютера можна багато в чому уникнути, якщо ви не будете доторкатися з екрану пальцями. Крім жирового забруднення це загрожує й іншими ушкодженнями.