Як хлопцю навчитися танцювати. Як правильно танцювати на дискотеці.

За допомогою танцю можна досить точно передати свої емоції і почуття партнеру або глядачам, дати вихід енергії і поліпшити настрій. Активні рухи на дискотеці цілком порівнянні з інтенсивними тренуваннями в спортзалі, тому вмілі танцюристи завжди підтягнуті, стрункі і привабливі зовні.
Вам знадобиться
  • - навчальна література;
  • - відео-курси.
Інструкція
1
Оберіть місце для занять. Вам знадобиться досить великий вільний простір і дзеркало на повний зріст. Придбайте диск з уроками танцю потрібного вам стилю. Спочатку навчіться виконувати найпростіші основні рухи. База допоможе вам легше виконувати більш складні прийоми танцю.
2
Відпрацьовуйте кожне руху до автоматизму. Навіть якщо основні прийоми здадуться вам занадто простими, не нехтуйте ними. Без належної підготовки ваш танець може здатися невмілим. Починайте навчання від найлегших рухів, плавно переходячи до складніших.
3
Спробуйте з'єднати кілька елементів танцю. Намагайтеся не заганяти себе в якісь рамки, рухи повинні бути природними плавно переходять один в одного.
4
Не намагайтеся займатися на самоті, погляд з боку допоможе вам визначити ступінь підготовки. Друг також вкаже на помилки і шорсткості, і ви попрацюєте над складними елементами додатково.
5
За бажанням можете піти на спеціальні курси. Це буде дорого, зате ви отримаєте професійну підготовку. В іншому випадку відпрацьовуйте руху перед дзеркалом або з іншою людиною - разом завжди легше вчитися.
6
Для дискотеки або вечірки вистачить і основних прийомів танцю. Для більш поглибленого навчання потрібно багато часу. Музика і її ритм підкажуть вам, як потрібно рухатися. Відпустіть своє тіло і не думайте про кожному повороті ноги.
7
Не соромтеся. Ви повинні комфортно почувати себе на танцполі, тоді ваші рухи будуть легкими і вільними. Заздалегідь прорепетируйте свій танець, щоб всі прийоми гармоніювали один з одним. Не намагайтеся напам'ять вивчити послідовність рухів, імпровізація теж має бути присутня у вашій композиції.