Як прикрасити незаскленому балкон до літа.

незаскленому балкон влітку - місце, де ви будете відпочивати після трудового дня, читати книги і зустрічатися з друзями за чашкою кави. А щоб проводити час на терасі було приємно, необхідно правильно організувати простір і зробити його затишним. Тоді й для вас, і для всіх членів вашої родини балкон стане найулюбленішим місцем у будинку.
Вам знадобиться
  • - квіти;
  • - меблі;
  • - декоративні елементи;
  • - фіранки.
Інструкція
1
Виберіть меблі для тераси. Визначте, які предмети меблів вам необхідні для літнього відпочинку на незасклений балконі. Звичайно, вам обов'язково знадобляться невеликий столик, кілька стільців і диванчик. Якщо дозволяє площа тераси, можна прикріпити до даху в кутку гойдалки для маленьких дітей. Зверніть увагу на зовнішній вигляд предметів меблів. Краще всього виглядатимуть плетені - вони додадуть балкону особливу атмосферу. Як приємне доповнення поставте крісло-качалку - в ньому особливо приємно буде відпочивати після робочого дня.
2
Прикрасьте балкон квітами. Це один з найпопулярніших і, крім того, приємних для садівників способів прикрасити терасу. Тільки уявіть, як ви будете відпочивати, сидячи в своєму кріслі-гойдалці, а в повітрі буде витати приємний аромат квітів. Які з них виростити, вибирайте на свій смак. Однак найкраще виглядатимуть квіткові композиції з підходящих один одному по відтінку кольорів або, навпаки, контрастні. Наприклад, дуже красиво виглядатимуть разом жовті чорнобривці і фіолетова петунія. Для прикраси тераси також дуже добре підійдуть виткі рослини.
3
Використовуйте декоративні елементи, такі як підсвічування, міні-фонтани, спеціальні камені для прикраси. Повісьте красиві фіранки. Всі ці елементи стануть відмінним доповненням для створення загальної атмосфери на вашому балконі. Поцікавтеся у своїх друзів, як вони прикрасили терасу. Можливо, якісь з їх ідей ви візьмете на озброєння.
4
Повісьте годівницю для птахів на дерево біля балкона. Пернаті друзі людини оцінять цей вчинок, особливо в холодну пору року. А ви будете із задоволенням спостерігати за ними. Також можна поставити на балконі клітку з співочої птахом або іншим тваринам, наприклад, морською свинкою або хом'ячком. Цей новий житель тераси приверне увагу ваших гостей, особливо дітей. Використовуйте свою фантазію при оздобленні балкона, і тоді ваші вечори, проведені на ньому, стануть незабутніми.