Як упорядкувати літню терасу.

Терасою прийнято називати відкриту площадку, розташовану на ділянці біля будинку, і виконує роль сполучної ланки між будинком і садом. Нерідко її плутають з верандою, що представляє собою прибудову до житлового будинку. Красиво оформлена тераса - це чудова прикраса ділянки, а також відмінне місце для відпочинку.
Інструкція
1
Вирішіть, для чого вам потрібна тераса. Багато в чому особливості її оформлення залежатимуть від призначення. Зокрема, це може бути літня їдальня, місце для зустрічі гостей, невеликий оздоровчий комплекс з басейном, майданчик для відпочинку і т.п. Враховуючи функції тераси, ви зможете підібрати відповідні елементи для її оформлення. Наприклад, ви можете поставити в центрі басейн, а з боків - лави, столики і столи, крісло-гойдалку і пр.
2
Виберіть стиль. Як правило, він безпосередньо залежить від дизайну будинку та саду. Так чи інакше, рекомендується віддавати перевагу стилям, які припускають використання натуральних матеріалів: кантрі, еко, японський, скандинавський, італійський, російський і т.п. на ваш розсуд. Надалі при впорядкуванні тераси намагайтеся слідувати вимогам стилю.
3
Складіть список меблів, яка вам знадобиться, і придбайте її. Наприклад, якщо тераса служитиме для чаювань, святкових застіль і т.п., потрібно купити столи і стільці. Не варто віддавати перевагу різнорідним елементам, а також старих меблів, яку вже соромно залишати в будинку, оскільки так ви не тільки не облагородити терасу, а й зіпсуєте її зовнішній вигляд. Якщо ви використовуєте кілька повторюваних елементів (лавок, крісел і пр.), Вони повинні бути однаковими.
4
Декоруйте терасу. Для цього можна використовувати різноманітні рослини, текстиль, прикраси з дерева, глини, каменю і пр. Рекомендується віддавати перевагу масивним, важким декоративним елементам, що не буде нести при кожному сильному пориві вітру. Наприклад, квіти можна садити в великі підлогові горщики: це і красиво, і практично. Якщо на терасі стоїть лавка або диван, варто використовувати як декор подушки, які можна прибрати в разі негоди і повернути на місце, коли ви захочете відпочити.