Як очистити кеш в хром.

«Хром» - популярний браузер компанії Google, спочатку націлений на швидкість, безпека і правильне відображення сайтів. Він має аскетичний інтерфейс і простий функціонал, який розширюється великою кількістю доповнень. Все це дозволяє зібрати легкий браузер, максимально пристосований до завдань користувача.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, браузер Google Chrome
Інструкція
1
Очищення кеша «Хрому» виробляється за допомогою вікна «Очищення історії». Відкрийте його через меню, клікнувши по маленькому видає гайковий ключ. Він розташований праворуч від адресного рядка браузера. Наведіть стрілку на пункт «Інструменти». Клікніть «Видалення даних веб-перегляду».
2
Відзначте дані, які потрібно видалити. Якщо вам потрібно видалити тільки кеш, щоб звільнити місце на жорсткому диску або перезавантажити неправильно працююче flash-додаток, встановіть галочку «Очистити кеш» і зніміть їх зі всіх інших пунктів. У такому випадку будуть видалені збережені в кеші «Хрому» html-сторінки, зображення, відео, flash-файли і завантажені скрипти. Але ваші особисті дані, такі як збережені паролі, cookies та історія відвіданих сторінок, залишаться і продовжать працювати.
3
Потім виберіть період. Щоб очистити кеш повністю, клікніть в випадаючому списку пункт «за весь час». Натисніть кнопку «Очистити історію», і кеш «Хрому» буде видалений.
4
Якщо вам часто потрібно очищати кеш браузерів, і ви хотіли б мати кнопку для швидкого запуску вікна «Очистити історію» - встановіть розширення History Cleaner.
5
Коли вам потрібно очищати кеш «Хрому» через те, що він з часом розростається до дуже великих розмірів, обмежте його за допомогою ключа запуску. Для цього відкрийте властивості ярлика «Хрому» і допишіть в полі «Об'єкт» ключ: - disk-cache-size = 31457280 Де, 31457280 - потрібний розмір кеша в байтах ( Тут 30 Мб. 1 Мб = 1048576? 1000000 байт). Ключ повинен бути відділений прогалиною від шляху запуску «Хрому». Через налаштування вказати розмір кеша можна.
6
Ви також можете налаштувати «Хром» на автоматичне очищення кеша під час його закриття. Для цього встановіть розширення Click & Clean. Потім натисніть його іконку на «Панелі інструментів». Клікніть значок з шестерінкою - «Налаштування». Виберіть пункт «Чистка при закритті браузера». Зніміть галочку «Відключити». Розкрийте пункт Chrome і відзначте галочками дані, які потрібно видаляти при закритті браузера. Розкрийте пункт «Додатково» і налаштуйте видалення flash і silverlight cookie-файлів.
7
Налаштування зберігаються автоматично і починають діяти відразу після зміни. Закрийте вкладку налаштувань і перевірте їх роботу.
При перегляді сторінок через інтернет-браузер Google Chrome відбувається їх кешування. Це потрібно для швидкої подальшого завантаження раніше відвіданих сайтів. З часом файли кеша займають досить багато місця, тому їх потрібно очищати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з підключенням до мережі інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте Google Chrome через «Пуск»: відкрийте меню, розкрийте список «Програми» і клацніть по відповідному ярлику. Також запуск програми можна здійснити подвійним клацанням по ярлику на робочому столі.
2
Кеш-дані зберігаються в спеціальних файлах, які розташовуються в робочому каталозі програми. Їх очищення потрібно проводити через аплет «Налаштування браузера». Щоб викликати це вікно, необхідно натиснути кнопку «Налагодження та управління» із зображенням гайкового ключа.
3
У меню, виберіть рядок «Параметри». Потім у вікні, перейдіть до вкладки «Розширені». Тут потрібно натиснути на кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
4
Перед вами з'явиться нове вікно «Очистити дані переглядача». Поставте відмітку напроти опції «Очистити кеш», а з решти пунктів зніміть позначки, потім натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду», щоб підтвердити операцію очищення кеша. Якщо ви хочете відмовитися від виконання цієї операції, натисніть кнопку «Закрити».
5
Також очистку кеш-пам'яті можна виробляти нестандартним способом - за допомогою спеціальних програм, наприклад, CCleaner. Завантажити цю утиліту можна за посиланням, зазначеної в блоці «Додаткові джерела» (в нижній частині цієї сторінки). На завантажившись сторінці потрібно натиснути кнопку Download і у вікні вибрати пункт «Зберегти файл». Натисніть кнопку «ОК» і виберіть каталог для збереження.
6
Після установки програму необхідно запустити. У головному вікні програми за замовчуванням буде відкрита вкладка «Очищення» із зображенням малярської кисті. Натисніть кнопку «Аналіз» і серед результатів пошуку виберіть пункт Google Chrome Cash (кеш-файли). Натисніть кнопку «Очистити» для завершення поточної операції.