Як відмити фарбу для волосся. Як відмити авто перед фарбуванням.

При домашньої фарбуванні волосся важко уникнути попадання фарби в невідповідні місця - на шкіру, на одяг, на предмети інтер'єру, і на інші речі вашого будинку. Стійку фарбу для волосся не завжди просто відмити і відтерти, тому, якщо ви забруднили шкіру або одяг фарбою, якнайшвидше прийміть заходи по очищенню забрудненої поверхні. У цій статті ми розповімо, як позбутися слідів від фарби для волосся в домашніх умовах.
Інструкція
1
Щоб запобігти потраплянню фарби на одяг, надягайте перед забарвленням річ, яку вам не шкода - старий халат або майку. Закривайте плечі поліетиленовою накидкою або непотрібним рушником, користуйтеся захисними рукавичками. Це допоможе уникнути надмірного забруднення.
2
Якщо фарба все ж потрапила на одяг, відразу зніміть річ і заперіть забруднене місце господарським милом або пральним порошком в теплій воді. Якщо пляма було помічено не відразу, спробуйте вивести його, побризкав на забруднену область лаком для волосся , після чого знову виперіть тканину.
3
Розбавте оцет в теплій воді і протріть їм пляма на тканині, після чого замочіть річ в суміші води і аміаку. Також позбутися плями можна, використовуючи універсальний засіб для виведення плям з магазину господарських товарів, або обробивши пляму тампоном, змоченим в гасі або бензині. Після обробки цими складами тканину потрібно обов'язково випрати.
4
Якщо фарба потрапила на шкіру, якомога швидше змийте її. Найчастіше фарба при домашньому фарбуванні потрапляє на лоб, шию і вуха, а також на шкіру рук над кордонами захисних рукавичок. Якщо фарбу не ліквідовувати одразу, вона може вбратися в шкіру, і вивести її буде непросто.
5
Щоб фарба змивалася легше, перед фарбуванням змастіть жирним кремом ті області, які найбільше ризикують отримати забруднення. Просочіть милом ватяний тампон і ретельно протріть забруднену шкіру.
6
Цей спосіб допомагає в тому випадку, якщо пляма свіже - якщо ж воно вже в'їлося в шкіру і засохло, змочіть ватяний тампон в спирті або одеколоні і знову протріть шкіру. Також ви можете обробити обличчя і руки скрабом, а потім потерти губкою і промити теплою водою з милом. Змастіть забруднене місце на обличчі засобом для зняття макіяжу або рослинним маслом.
7
Також від плям на шкірі допомагає ватяний тампон, змочений в мильній воді і сигаретному попелі.