Як освітлити чорне волосся. освітлювання аптечної перекисом.

Незважаючи на те, що брюнетки користуються великим успіхом у протилежної статі завдяки своїй загадковості і яскравості, багато володарки темного волосся вирішують перетворитися на блондинок і радикально змінити свій натуральний колір. Освітлювати чорні від природи волосся нелегко - якщо зробити це неправильно, таке освітлення може принести волоссю стрес і серйозно послабити їх здоров'я. У цій статті ми розповімо, якими правилами потрібно слідувати при освітленні чорного волосся.
Інструкція
1
Темні волосся осветляют в кілька етапів, поступово домагаючись потрібного світлого відтінку. Не рекомендується використовувати застарілі методи освітлення за допомогою аптечної перекису водню і гидроперита - таке освітлення псує волосся і нарешті їх структуру.
2
У будь-якому магазині косметики та парфумерії ви знайдете чимало сучасних засобів для більш щадного освітлення на основі перекису, з докладними інструкціями по застосуванню. Цими коштами ви можете спробувати освітлити волосся в домашніх умовах.
3
Проте, найкраще для такої серйозної операції над власними волоссям звернутися в спеціалізований перукарський салон. Блондування в салоні буде якіснішим, ніж той ефект, якого ви досягнете своїми силами в домашніх умовах.
4
Тільки після радикального освітлення волосся препаратами, що містять перекис водню, стиліст підбере для вас найбільш оптимальний відтінок блонда і запропонує відповідну фарбу.
5
Таке освітлення дає на волосся серйозне навантаження, послаблює їх, робить тонше і слабкіше. Якщо ви наважуєтеся на освітлення чорного волосся, будьте готові до того, що після досягнення потрібного відтінку вам доведеться приділити увагу оздоровленню волосся - використовуйте маски, спеціальні шампуні і кондиціонери для забарвлених і освітленого волосся, а також інші додаткові засоби, що дають лікувальний ефект.