Як забронювати готель в Польщі.

При плануванні подорожі до Польщі необхідно заздалегідь подбати про місце свого перебування там. Готель або готель повинні повністю відповідати вашим запитам, тому бронювання краще не відкладати в довгий ящик. Чим раніше ви почнете пошук, тим більше вигідних варіантів бронювання готелю в Польщі ви зможете знайти.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - банківська карта;
  • - електронна пошта.
Інструкція
1
Забронювати готель в Польщі можна за допомогою різних інтернет-ресурсів. Найвідомішим ресурсом вважається booking.com. На ньому зробити бронювання багатьох готелів можна без попередніх витрат, а відмовитися від броні можливо за кілька днів до передбачуваного заїзду без будь-якої комісії.
2
На будь-якому з даних сайтів виберіть місто, в якому хочете зупинитися. Якщо у ваші плани входить відвідування кількох міст Польщі, почніть з першого. Вкажіть дати, в які ви плануєте бути в обраному місті. Визначте, скільки номерів вам необхідно, а також, яка кількість людей треба заселити.
3
На кожному ресурсі вам пропонують вибрати додаткові параметри для пошуку більш відповідного готелю по вашим засобам і цілям. Відзначте необхідну «зірковість» броньованого готелі у Польщі, а також додаткові послуги. У них входять, наприклад, трансфер до готелю, номери тільки для некурящих, бездротовий інтернет та ін. Особливим рядком йдуть домашні тварини. Багато готелів дозволяють їх розміщення без додаткової оплати. Але про приїзд з улюбленцем попередьте готель відразу при бронюванні номера.
4
В Європі існує багато готелів, в яких заборонено палити. Зверніть особливу увагу на дану інформацію по готелю. Якщо вказано, що «тільки для некурящих відвідувачів», вибирайте інше місце для проживання. За порушення правил проживання в готелі накладається штраф.
5
Зверніть увагу на відгуки туристів, які вже побували у вибраному готелі в Польщі. Не полінуйтеся перегорнути список відгуків, а також подивитися в інтернеті інформацію про готель. Згодом це збереже ваші нерви і, можливо, кошти.
6
Уточніть, чи входить у вказану вартість ПДВ (наприклад, у Варшаві він становить 8%), а також сервісний збір за обслуговування. Також подивіться правила скасування бронювання при необхідності. Багато готелів в Польщі дозволяють скасувати бронь без стягнення несплати.
7
Введіть всі необхідні дані в спеціальні поля для бронювання готелю. Вкажіть правильні контактні дані, ім'я та прізвище, а також номер кредитної картки, яка буде служити гарантом вашої броні. Уважно читайте правила оплати. Іноді готелі відразу заморожують певну суму на вашому рахунку. Але найчастіше, оплата проводиться в самому готелі по приїзду.
8
Роздрукуйте лист бронювання, що прийшов на вашу пошту. Якщо ви потребуєте додаткової інформації, зв'яжіться безпосередньо з готелем по електронній пошті або по телефону. Іноді, після проведення операції бронювання, готель надсилає вам лист, в якому дає необхідні дані, уточнює його питання, а також запитує вас про ваших індивідуальних потребах при розміщенні.