Як забронювати готель в Лондоні.

Лондон - столиця Великобританії, славиться великим потоком туристів, охочих подивитися на численні пам'ятки міста і країни. Але для того, щоб зупинитися тут на кілька днів, необхідно мати спеціальну бронь готелю. Забронювати готель в Лондоні ви можете не виходячи з дому.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - банківська карта;
  • - телефонний номер;
  • - електронна пошта;
  • - паспорт;
  • - принтер.
Інструкція
1
Скористайтеся популярним ресурсом онлайн бронювання готелів і готелів по всьому світу www.booking.com. Даний сайт надає можливість вибрати готель за відповідною ціною, прочитати численні відгуки туристів, провести онлайн бронювання без комісії, скасувати бронь при необхідності без стягнення будь-яких неустойок за певну кількість днів.
2
Повністю російськомовний портал www.ostrovok.ru також надасть вам великий вибір підходящих готелів. Після бронювання з вами обов'язково зв'яжеться менеджер сервісу і відповість на всі виниклі питання. Скасувати готель ви також зможете без затрат і комісій.
3
Забронювати готель в Лондоні ви можете безпосередньо через сторінку обраного місця проживання. Для цього вам необхідно ввести в адресний рядок браузера інтернет-адресу необхідної готелю і пройти на сторінку бронювання. Інформація на даних ресурсах рідко представлена російською мовою, тому добре знання англійської вам буде необхідно, щоб зрозуміти всі нюанси бронювання.
4
Визначте дати, в які вам необхідний готель в Лондоні. Дати включають в себе день прильоту і відльоту. Обов'язково вкажіть кількість осіб і номерів, яке хочете забронювати.
5
При виборі готелю звертайте увагу на його розташування. Якщо вам необхідний певний район в Лондоні, вкажіть його вже при пошуку. Звірте розташування готелю по декільком картам.
6
Якщо ви є кращим людиною, обов'язково дивіться інформацію з приводу наявності номерів для курящих. Багато готелів в Лондоні призначені тільки для некурящих відвідувачів. Не думайте, що зможете переконати персонал. При порушенні правил готелю вам можуть пред'явити штраф.
7
При бронюванні безпосередньо через сайт готелю уточніть, чи входить у вказану вартість ПДВ. В Лондоні він становить 20%, тому краще з'ясувати все заздалегідь, щоб потім не здивуватися великим рахунком. Також визначте з менеджером готелю спосіб оплати: готівкою або по карті; при бронюванні або вже в готелі.
8
Зверніть увагу на час заїзду і виїзду з готелю. Можливо, воно будуть не підходити вам у зв'язку з раннім або пізнім прильотом/вильотом. Обговоріть цей момент заздалегідь з адміністрацією готелю. Найчастіше в таких ситуаціях вони намагаються підлаштуватися під клієнта. Можливо, за реєстрацію в неробочі години стійки доведеться доплатити.
9
Введіть свої дані в форму бронювання. Ви будете контактною особою з менеджером. Вкажіть свій робочий адресу електронної пошти, номер кредитної картки - він служить гарантом броні. Обов'язково прочитайте умови бронювання та його скасування готелю в Лондоні в плані передоплати. Деякі готелі можуть заморозити на вашому рахунку суму, рівну першої ночі перебування.
Зверніть увагу
Роздрукуйте бронь, що прийшла на вказану поштову скриньку. Її необхідно буде надати в аеропорту.