Як підібрати чоловічі зачіски. Як залучити до себе увагу.

В мережі можна знайти чимало інформації про те, як підібрати зачіску для різних типів жіночої зовнішності. Набагато менше уваги приділяється чоловічим зачіскам, незважаючи на те, що для чоловіків у наш час стиль грає не меншу роль, ніж для їх супутниць. Правильно підібрана зачіска може істотно змінити зовнішність чоловіка, надати його зовнішності більше мужності, або навпаки внести елемент романтики в його образ.
Інструкція
1
Вибираючи зачіску для чоловіка, перш за все, потрібно виходити з форми його особи. Найчастіше у чоловіків переважають варіації квадратної форми обличчя, але також зустрічаються і круглі, овальні, трикутні, довгасті, ромбовидні, та інші особи.
2
Якщо у чоловіка виражена квадратна форма обличчя, йому добре підійде зачіска, пом'якшувальна різкі і незграбні риси. Силует стрижки повинен бути плавним і овальним, зорово подовжують верхню частину обличчя.
3
Надто короткі і, навпаки, занадто довгі зачіски виглядають з квадратним обличчям невигідно.
4
Якщо при загальній квадратної форми обличчя чоловік має загострену нижню щелепу, в стрижці потрібно акцентувати увагу на верхню частину обличчя, використовуючи спадаючі пасма, чубок, а також вуса і бороду, коригувальні підборіддя.
5
Якщо чоловік має яскраво вираженою трикутної формою обличчя, в його стрижці не повинно бути гострих кутів і різких ліній. Форму такої особи згладить багатошарова стрижка.
6
Кругле обличчя зробить більш мужнім і жорстким стрижка з рівними і різко окресленими лініями. Занадто витягнутий підборіддя можна приховати за допомогою напівкруглої або квадратної бороди.
7
Також в підборі чоловічої зачіски враховуйте, наскільки широко на обличчі посаджені очі, яка у чоловіка довжина шиї, форма носа і вух, а також, наскільки у нього густе і здорове волосся. Від цього багато в чому залежить тип обраній стрижки.