Як захистити шкіру від комах на природі.

Приємне дозвілля на природі в теплу пору року можуть затьмарити комахи - комарі, мурахи, мухи, павуки, кліщі, бджоли, оси. Укуси деяких літаючих і повзаючих маленьких лісових обителей ведуть до серйозних проблем зі здоров'ям. Тому краще забезпечте себе від них.
Інструкція
1
Використовуйте репеленти від комах. Це хімічні речовини та прилади, що відлякують комарів, кліщів, москітів і гедзів. Нанесіть на шкіру спрей або крем, який утворює захисний шар. Ретельно розподілите засіб на всіх відкритих ділянках шкіри згідно інструкції до нього. Зверніть уваги, що для дітей підходять косметичні репеленти з відповідною позначкою. Зазвичай їх можна використовувати з трьох років. Якщо у вас є прилад, який бореться з комахами за допомогою інфрачервоного випромінювання та вуглекислого газу, використовуйте його. Радіус дії таких винаходів дуже великий. Їх недоліком є висока ціна, в порівнянні з кремами і гелями, які слід наносити на шкіру.
2
Вибирайте закритий одяг, особливо якщо довго перебуваєте під деревами. З них на вас може впасти кліщ. Не забудьте про головний убір, надіньте вітровку з рукавами, довгі брюки та закрите взуття. Що стосується комариних укусів, їх ви можете отримати навіть через щільну тканину. Постарайтеся придбати інноваційну одяг з функцією захисту від комах. Її спеціальне покриття не дозволить залишити на вашій шкірі хворобливі сліди.
3
Захистіть спальне місце. Повісьте москітну сітку, яку можна придбати дуже недорого практично в будь-якому господарському магазині. Такий заслін вбереже вас і ваших близьких від великої кількості комах. Простежте, щоб намет, в якій ви ночуєте, мала мінімальну кількість зазорів і щілин між стелею, підлогою та стінами шатра. Тоді до вам не проберуться плазують комахи. Перед сном прокурив приміщення ароматичними паличками, отпугивающими комах.
4
Подбайте про захист від укусів жалких комах. По-перше, не ходіть босоніж по траві. В ній можуть сидіти бджоли і оси. По-друге, намагайтеся утриматися від одягу яскравих кольорів, наприклад, червоного. Така забарвлення дратує ос. По-третє, після трапези приберіть солодкі фрукти і джеми - вони приваблюють комах. По-четверте, розпаліть багаття. Дим відлякує бджіл і ос. Якщо на вас все-таки села одна з них, не роблячи різких рухів, акуратно струсіть її. Ні в якому разі не відмахується від них.