Як освітлювати волосся на обличчі. осветляющий крем для волосся на обличчі.

Якщо чоловіків рослинність на обличчі прикрашає, то для жінок волосся на обличчі - це справжнє покарання, від якого не завжди виходить легко позбутися. Серед безлічі більш-менш доступних способів видалення волосся на обличчі , найдоступнішим і простим є освітлення волосся. Після процедури освітлення волоски на обличчі НЕ будуть видні, а якщо повторювати процедуру регулярно, вони можуть потоншати і зникнути назавжди.
Інструкція
1
Вам буде потрібно склад для знебарвлення волосся - в якості такого складу візьміть 3% розчин перекису водню. Змочіть в перекису ватяний тампон і протягом п'яти хвилин протирайте їм волосся на обличчі .
2
Використовуйте цей метод з обережністю, якщо у вас дуже чутлива шкіра. Змочуйте волосся в перекису водню кожен день, щоб процедура здобула ефект.
3
Також осветляющим дію має сік свіжого лимона. Вичавте з лимона сік, змочіть в ньому ватний тампон і так само, як і в вищевказаному методі, протирайте ті області шкіри на обличчі , які потрібно позбавити від волосся.
4
Змішайте розчин перекису водню і крем для гоління, розм'якшує волосся. Помістіть маску з крему з перекисом на потрібні області обличчя на 20 хвилин, після чого ретельно вмивайтеся. Змастіть особа захисним кремом. Повторюйте процедуру раз в два-три дні, і через тиждень волосків на обличчі не буде видно.
5
Ще одним методом освітлення волосся є розчин з однієї таблетки гидроперита, витертої в порошок, і декількох крапель нашатирного спирту, а також декількох крапель перекису водню. Перемішайте суміш і нанесіть на небажані волоски на обличчі . Потримайте маску 10 хвилин, потім змийте і змастіть обличчя кремом. Такий склад можна наносити на обличчя не частіше разу на тиждень.
6
Додайте в чайну ложку ланоліну половину чайної ложки вазеліну, змішайте з 4 краплями 30% розчину перекису водню, і додайте 2 краплі нашатирного спирту, а потім перемішайте і додайте половину чайної ложки шампуня. Отриману суміш ватною паличкою нанесіть на волоски на обличчі . Після висихання змийте мазь і змастіть обличчя захисним кремом.