Як пом'якшити дублянку.

Дублянка стає жорсткою в результаті неправильного зберігання та догляду. Для пом'якшення можна скористатися спеціальними або підручними засобами. Регулярний догляд дозволить носити речі досить довго, і виглядати вона буде як нова.
Вам знадобиться
  • - спрей для догляду за дублянками;
  • - губка;
  • - касторове масло.
Інструкція
1
Якщо ви потрапили під дощ, мокрий сніг, не сушіть дублянку поблизу опалювальних приладів або на сонці. Це якраз і призводить до того, що верхній шар дублянки стане жорстким, а при систематичній сушінні поблизу опалювальних приладів або під прямими сонячними променями ви вже не зможете пом'якшити річ ніякими засобами.
2
Для пом'якшення дублянки скористайтеся спеціальним спреєм, який допомагає не тільки зробити шкіру м'якою, але і захищає від вологи, що значно подовжує термін служби досить дорогого виробу. Купити спеціальний засіб можна в спеціалізованому господарському відділі. Варто спрей досить дорого, але навіть при систематичному догляді вистачає його надовго.
3
Ще один спосіб пом'якшити дублянку - скористатися спеціальною щіткою з гумовим наконечником. Розстеліть дублянку на рівній поверхні і ретельно обробіть за допомогою щітки.
4
Натуральну дублянку для пом'якшення можна протерти касторовою олією. Для використання нанесіть кілька крапель олії на м'яку сторону губки, акуратно обробіть жорсткі місця. Через кілька годин повторіть обробку.
5
В крайньому випадку, дублянку можна віддати в хімчистку, де проведуть професійну чистку на сучасному обладнанні, оброблять спеціальним засобом, що захищає від вологи і пом'якшувальною натуральне виріб.
6
Не забувайте, що мало дублянку просто пом'якшити. Її потрібно правильно зберігати і забезпечувати систематичний догляд. Зберігайте натуральну дублянку в сухому добре провітрюваному приміщенні в полотняному мішку. Не використовуйте для зберігання мішки з поліетилену. Виріб повинен вільно дихати. Щороку після сезону шкарпетки провітрюйте виріб під навісом. Якщо воно забруднене, віддавайте в хімчистку. Ретельний догляд допоможе вам носити дублянку протягом тривалого часу. При цьому виглядати вона буде чудово.