Як в Компасі копіювати.

Якщо ви використовуєте програму «Компас», вам необхідно вміти копіювати і вставляти креслення, малюнки, графіки. Це допоможе вам прискорити процес роботи в рази.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма «Компас»;
  • - графічного редактора Paint;
  • - Microsoft Picture Manager.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно скопіювати частину малюнка, спочатку потрібно виділити її. Потім натисніть поєднання клавіш Ctrl + Incert. Після цього за допомогою головного меню створіть новий документ. Туди вставте скопійоване частина за допомогою клавіш Shift + Insert. Тепер можете з нею працювати.
2
Існує інший спосіб дій. На верхній панелі безпосередньо в самій програмі є два значка: «Копіювати» і «Вставити». З їх допомогою ви також можете зробити потрібні вам операції.
3
Найпростіший спосіб скопіювати креслення в «Компас» - це зберегти його у вигляді малюнка, а потім відкрити за допомогою графічного редактора Paint або ж у програмі Microsoft Picture Manager. Далі виділіть ту частину, яку хочете скопіювати, і збережіть її. Після цього відкрийте це зображення в «Компас».
4
Ви також можете скористатися альтернативою. Якщо вам потрібно копіювати зображення з програми, наприклад, для використання в демонстраційній презентації, поступите таким чином: натисніть клавіші Shift + PrintScreen (на деяких клавіатурних розкладках використовується назва PrtScr або просто Print). Далі відкрийте редактор Paint. Клацніть на чистому аркуші правою кнопкою миші, а потім виберіть пункт «Вставити», після чого ображати зайві частини (краю) і збережіть зображення.
Зверніть увагу
Об'єкт, який ви хочете скопіювати, можна виділити безпосередньо мишкою або ж задати координати даної області, а вже потім з нею работать.Еслі ви копіюєте креслення, виконаний в 3D-графіці, будьте уважні при його вставці: оскільки області значень можуть не збігатися, ваш малюнок спотвориться, а відновити його буде вельми складно.
Корисна порада
Якщо вам потрібно скопіювати зображення цілком, скористайтеся наступними сполученнями клавіш: 1) Ctrl + A - виділити малюнок; 3) Ctrl + X - вирізати; 2) Ctrl + C - копіювати; 3) Ctrl + V - вставити.