Як повернути втрачені гроші. де можна знаходити втрачені гроші.

Кількість людей, які втратили свої гроші в різних фінансових пірамідах в часи перебудови, досі точно невідомо. Зараз можна спробувати повернути частину втрачених грошей. Організація, що займається такими виплатами, в Росії існує. Це Федеральний суспільно-державний фонд по захисту прав вкладників та акціонерів.
Вам знадобиться
  • Паспорт, копія паспорта, докази вкладення грошей, дані паспорта радянського зразка.
Інструкція
1
Ознайомтеся зі списком тих пірамід, за якими в даний час проводяться виплати. Такий перелік є у всіх відділеннях фонду. У нього входять: «Російська нерухомість», «Тандем», «Тибет», «Володаря», «Хопер». За банківськими квитками «акціонерів» МММ позитивне рішення поки не прийнято. Це сталося в основному тому, що в цих квитках не вказана їх вартість, і оцінити, скільки грошей вкладено спочатку вельми проблематично, так як ціна таких акцій дуже сильно коливалася.
2
Якщо ваші вклади підлягають компенсації, зберіть необхідні документи. Для подачі заяви про внесення вас до реєстру вам знадобляться: копія паспорта, дані паспорта радянського зразка, підтвердження фінансових вкладень в піраміду, а також реквізити банківського рахунку в Ощадбанку Росії. Враховуватися будуть тільки ті вклади, суму яких ви можете документально підтвердити.
3
У найближчому відділенні фонду напишіть заяву з проханням про реєстрацію і прикладіть до нього документи. Адреса фонду ви можете знайти в довідковій. Його відділення є в більшості великих міст. Організація внесе вас в реєстр і поставить в лист очікування. Після чого фондом буде проведений перерахунок вкладу на нові гроші. Один мільйон неденомінованих рублів компенсується в розмірі однієї тисячі. Ви можете самостійно провести розрахунки. Сума вашої виплати буде повністю залежати від кількості первинних вкладень.
4
Візьміть до уваги той факт, що максимальний розмір компенсації за вкладами для громадян, які постраждали від фінансових «пірамід», становить на сьогоднішній день десять тисяч рублів. Виняток зроблено тільки для інвалідів та ветеранів війни. Їх виплати в деяких областях можуть досягати ста п'ятдесяти тисяч.
Зверніть увагу
Компенсація проводиться тій особі, на яке був оформлений вклад. Його також можуть отримати вдови. Діти (за винятком дітей-інвалідів), племінники, а також інші спадкоємці ошуканих вкладників прав на компенсацію не мають.