Як визначити вантажний автомобіль. Як подмотать спідометр тросиковий на газ 3309.

В Россі використовується європейська класифікація вантажних автомобілів. Для управління різними видами таких автомобілів потрібні різні категорії прав. Типів вантажівок існує багато, вантажні машини для доріг загального користування традиційно ділять на три класи.
Інструкція
1
Згідно з нормативними документами з внутрішнього транспорту ЄЕК ООН, вантажним автомобілем відносять механічні транспортні засоби, що мають не менше чотирьох коліс і призначені для перевезення вантажів. За своїм призначенням вантажівки діляться на транспортні, призначені для перевезення вантажів, і спеціальні. Вони використовуються як носії спецобладнання.
2
За європейською класифікацією, вантажівки повною масою від 400кг до 6т і вантажопідйомністю до 3.5т відносяться до легких. Їх можна умовно розділити на чотири групи. До першої можна віднести найлегші фургони, створені на базі легкових автомобілів малого та особливо малого класів, повною масою до двох тонн (ІЖ 2715). У другу групу входять пікапи, це легкові автомобілі з відкритим кузовом з повною масою від 1,36 до 5,44 т. Найпоширенішу третю групу європейських легких вантажівок складають різні фургони (вантажопасажирські та вантажні), автомобілі з бортовою платформою повною масою від 2 до 3,5т (газель). Всі ці автомобілі загальною масою до 3,5т потрапляють під категорію В. Остання група легких вантажівок - машини загальною масою від 3,5 до 6т. Для управління ними потрібна категорія С.
3
До машин середнього класу зазвичай відносять вантажівки повною масою від 6 до 15 тонн. Їх характерна особливість - не повне використання допустимих навантажень на вісь. Основні типи вантажівок середнього класу: шасі з кабіною (ЗИЛ 4314), автомобіль з бортовою платформою (ГАЗ 3309) і сідельний тягач (ЗІЛ 5423). У незначній кількості виробляються самоскиди.
4
До важкого класу відносять автотранспортні засоби, повністю використовують допустимі дорожнім законодавством навантаження на осі, повні маси і габаритні розміри. Такими прийнято вважати автомобілі повною масою понад 15 тонн. У Росії для важких вантажівок існують наступні обмеження. Габаритні розміри не повинні перевищувати 2,5 м в шину і 4м у висоту, гранична довжина автопоїзда не більше 20м. Гранична осьова навантаження на одну вісь залежить від типу покриття дороги і становить для доріг I-IV категорії 10 тонн, V - 6 т.