Як обмежити інтернет по мережі.

Часто доступ до інтернету по мережі доводиться обмежувати для забезпечення більшої безпеки. Для цього потрібно задати спеціальні настройки для локальних мереж, щоб користувачі інших комп'ютерів не мали можливості виходити в інтернет.
Інструкція
1
Виконайте настройку параметрів захисту системи, якщо не бажаєте, щоб ваш комп'ютер залишався проксі-сервером для мережевих користувачів. Переконайтеся в тому, що до вашого з'єднанню з інтернетом загальний доступ закритий. Клацніть по кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Мережеві підключення». У меню, виберіть рядок «Показати всі підключення».
2
Знайдіть значок підключення до інтернету, як тільки відкриється список активних сполук. Правою кнопкою миші клікніть по ньому і виберіть пункт «Властивості». Відкрийте вкладку «Доступ». Приберіть галочку навпроти елемента «Використовувати з'єднання з інтернетом для зв'язку з іншими мережевими користувачами».
3
Зніміть дозвіл іншим користувачам мережі на управління спільним доступом. Вийдіть з меню налаштувань, натиснувши на кнопку «Застосувати».
4
Активуйте захист, встановлену за замовчуванням в операційній системі Windows. Відкривши панель управління, знайдіть значок «Система і безпека». В ньому виберіть вкладку «Брандмауер Windows» та натисніть на клавішу «Використовувати рекомендовані параметри».
5
Перейдіть до «Додаткові параметри» після активації служби. Відкрийте вкладку «Правила для підключень». Виберіть пункт «Створити правило».
6
Поставте прапорець навпроти елемента «Для порту». У лівій частині екрана виберіть «Протоколи і порти», активувавши службу «Все локальні порти». Після натискання на кнопку «Далі» клікніть «Блокувати підключення». Кілька разів натисніть на кнопку «Далі», щоб зберегти налаштування. Перезавантажте комп'ютер для застосування заданих параметрів.
7
Спробуйте скористатися програмами для управління трафіком через локальні мережі. Серед багатьох подібних варіантів програмного забезпечення перевіреними і якісними продуктами є Tmeter і BWMeter. Їх функції схожі, але перший варіант має перевагу: додаток є повністю безкоштовним.
З різних причин користувачам ПК нерідко доводиться замислюватися про обмеження швидкості інтернет-з'єднання. Особливо це актуально при використанні локальної мережі, коли кілька об'єднаних комп'ютерів мають одну і ту ж точку доступу в інтернет.
Інструкція
1
Щоб обмежити швидкість інтернет-з'єднання, крім самого комп'ютера, вам будуть потрібні програми NetLimiter, SpeedLimit. На першому етапі вам потрібно буде запустити програму NetLimiter. Перед вами з'явиться вікно, в якому відображено список програм, на даний момент мають з'єднання з інтернетом. Тут можна також отримати інформацію про швидкість трафіку.
2
Потім перейдіть в розділ Firewall. Тут ви зможете відключити непотрібні вам з'єднання. Щоб обмежити швидкість на програми, перейдіть на вкладку Grants. Для того щоб дізнатися швидкість інтернет-з'єднання, можна також скористатися програмою під назвою SpeedLimit. З цією програмою працювати набагато легше. Щоб встановити конкретне значення швидкості з'єднання, просто внесіть бажане значення в поле Speed.
3
Ще одне рішення проблеми, що стосується швидкості інтернету - додаток Wget. За допомогою нього також можна обмежити швидкість. Для цього вас потрібно лише запустити програму і перейти в розділ «Опції». Наступне, що від вас вимагається - вибрати пункт «Ключ» і натиснути на кнопку limit-rate. Потім вкажіть бажане значення швидкості в кілобайтах.
4
Аналогічним чином працює і програма NetPeeker. Після завершення установки відкрийте її. Ознайомтеся зі значеннями швидкості роботи кожного з додатків на кожному комп'ютері. Тепер, якщо вам потрібно обмежити швидкість, просто встановіть бажані значення. Однак на цьому можливості програми не обмежуються. За допомогою програми NetPeeker можна також повністю закрити доступ. Ця утиліта досить багатофункціональна. Так, до її можливостей відноситься також облік трафіку. Натисніть правою кнопкою миші, і у вікні на вкладці Limit Speed ви зможете обмежити швидкість.