Як додати сервер в інтернет.

Щоб сервер став доступним всім користувачам інтернету, йому необхідний прямий і постійний IP-адресу. Крім цього, бажано, щоб він мав DNS-запис - це дозволить відвідувачам замість IP-адреси вводити в браузер доменне ім'я.
Інструкція
1
Переконайтеся, що комп'ютер, який ви збираєтеся використовувати як сервер, володіє достатньою обчислювальною потужністю для обробки планованого кількості запитів до нього. При необхідності модернізуйте його. Встановіть на нього операційну систему, розраховану на тривалу і безперебійну роботу на серверах і оснащену надійними засобами забезпечення безпеки, наприклад, CentOS або OpenBSD.
2
Якщо на машині відсутній програмне забезпечення Apache, скачайте і встановіть відповідні пакети. У випадку, якщо сайт, який ви бажаєте тримати на сервері, є динамічним, скачайте будь-яку систему управління вмістом (CMS - content management system) і помістіть її файли в ту папку, яка вказана в документації до Apache. У неї ж помістіть і матеріали, які ви бажаєте викласти на сервер. Переконайтеся, що вони не порушують прав третіх осіб і не суперечать законодавству.
3
Замовте у свого провайдера послугу безлімітного підключення по прямому постійному IP-адресою. Врахуйте, що щомісячна абонентська плата при цьому буде в кілька разів вище, ніж при простому підключенні до інтернету (також безлімітному). Дізнайтеся, яким саме є виділений вам адресу.
4
Запустіть на машині серверне програмне забезпечення. Переконайтеся, що сайт доступний з будь-якого комп'ютера або телефону, якщо в адресний рядок браузера ввести IP-адресу вашого сервера.
5
Зверніться в організацію, що займається реєстрацією доменних імен, наприклад, Jino, Logol, Reg, Caravan. Зареєструйте на себе будь-який зручний для вас і доступне доменне ім'я другого рівня. Також необхідно здійснити делегування домену, тобто, розмістити інформацію про його відповідність IP-адресою вашого комп'ютера як мінімум на двох DNS-серверах. Нерідко цю послугу надає та ж організація. Не забувайте регулярно оплачувати продовження обох послуг.