Як відбілити стелю. Як зробити стелю у квартирі.

Натяжні або пластикові стелі з часом набувають жовтуватий відтінок. Побілити або пофарбувати їх неможливо, але існує достатньо способів, використовуючи які, не доведеться проводити глобальний ремонт і щось змінювати.
Вам знадобиться
  • - швабра;
  • - хлорвміщуючі засіб;
  • - спеціальна рідина для миття підлоги.
Інструкція
1
З часом поверхня натяжних або пластикових стель покривається тонким шаром жиру. Якщо в квартирі відсутній витяжка над плитою, приготування їжі додатково сприяє цьому. Щоб не міняти стелі і не затрачати великих матеріальних засобів, достатньо ретельно відмити поверхні, і вони знову стануть початкового білого кольору.
2
Для відбілювання пластикових або натяжних стель допустимо використовувати розчин з хлорсодержащим засобом. Приготуйте ємність з гарячою водою. На 10 літрів води додайте 1 столову ложку густого хлорсодержащего кошти. Візьміть швабру з гумовим або мікрофібровими наконечником, змочуйте в приготованому розчині і ретельно мийте стелі.
3
Відмивши стелі на перший раз, дайте час їм повністю просохнути. Якщо жовті або сірі розводи залишилися помітними, повторіть обробку. Такий спосіб допомагає повністю освіжити стелі.
4
Замість хлорсодержащего кошти можете скористатися спеціальною рідиною, призначеної для миття підлоги. Дані рідини продаються в мережі господарських товарів в широкому асортименті від різних виробників. Ціновий діапазон розкиданий від декількох рублів до декількох сотень рублів.
5
Уважно ознайомтеся з інструкцією. Різні виробники можуть рекомендувати різну дозу при використанні засобу. Розведіть розчин, додайте вказану кількість придбаного кошти, ретельно промийте поверхню стелі. Найчастіше досить одного разу, щоб стеля повністю відбілити. Спеціальні кошти не залишають патьоків і розлучень, легко справляються з найскладнішими забрудненнями з першого разу, проводити повторну обробку немає ніякої необхідності.
6
Проводите обробку стелі два рази на рік, і він ніколи у вас не буде мати жовтий або сірий наліт. До того ж систематичне миття дозволяє без особливих зусиль впоратися з виниклою проблемою.