Як зустріти дитину з пологового будинку.

Ще з радянського часу склався своєрідний ритуал зустрічі матері і дитини з пологового будинку. А в сучасних умовах з'явилися нові можливості перетворити день повернення дружини додому з новонародженим в свято.
Інструкція
1
Порадьтеся з матір'ю дитини з приводу того, чого б вона хотіла - пишного свята або швидкої і скромною зустрічі. Психологічний стан жінок після пологів може відрізнятися, і комусь, можливо, захочеться швидше опинитися вдома наодинці з чоловіком і дитиною, а зустріч з родичами відкласти на потім.
2
Домовтеся з ким-небудь з друзів з навичками фотографування або ж запросіть професійного фотографа. Так у вас з'явиться можливість відобразити перші дні життя дитини і сам процес зустрічі з пологового будинку.
3
Вирішіть питання з транспортом. Якщо ви хочете зустріти дружину з шиком, замовте лімузин. Це зручно ще й тим, що в ньому зможуть розміститися і поїхати додому все що зустрічають. Але приїхати можна і на своїй машині. При бажанні можна і прикрасити автомобіль, головне - знати міру і рамки гарного смаку.
4
Якщо дружина любить кульки, принесіть їх з собою. Краще всього не забирати їх в квартиру, а випустити в повітря прямо поруч з пологовим будинком.
5
Вручіть дружині квіти. Цей простий подарунок буде приємним знаком уваги. Поговоріть з родичами і вирішите, хто ще бажає принести букет. Якщо квітів буде занадто багато, їх просто може побут незручно перевозити.
6
Якщо ви приготували дружині подарунок, можете вручити його прямо при виписці з пологового будинку. Особливо це зручно, якщо сюрприз невеликий, наприклад, це ювелірний виріб.
7
Подумайте про знаки уваги для лікаря і медсестер. Це можуть бути якісь пам'ятні сувеніри, солодощі. Однак такий подарунок доречний, якщо він дійсно висловлює вдячність. Ви не зобов'язані нічого дарувати, якщо вам не сподобалося ставлення персоналу, а також не влаштував його рівень професіоналізму.
8
Підготуйте квартиру до повернення дружини. Зробіть прибирання, заповніть холодильник їжею, яку легко приготувати, перевірте, чи є все необхідне для дитини.