Як відіпрати вишневий сік. Як прибрати вишневе пляма з білих штанів.

Видалення плям з дитячого одягу - щоденна завдання більшості батьків. Ось малюк повернувся з прогулянки з букетом кульбаб в руках, весь в зелених і жовтих плямах. А ось він їсть руками яблучне пюре, забруднивши свій костюмчик. Особливо лякають мам і тат яскраві насичені плями від вишневого соку. Справитися з ними можна за допомогою декількох способів.
Вам знадобиться
  • - окріп;
  • - сіль;
  • - перекис водню;
  • - 70% -ний оцет;
  • - лимонний сік;
  • - господарської мило;
  • - універсальний відбілювач
Інструкція
1
Не відкладайте видалення плями від вишневого соку на потім. Як тільки ви помітите його поява, тут же закип'ятіть воду. Найшвидше ви зробите це в електричному чайнику. Натягніть забруднену річ над тазиком, каструлею або будь-який інший ємністю і лийте окріп на пляму до тих пір, поки воно не зникне. Використовуючи такий спосіб для видалення плям від вишневого соку з кольорового одягу, будьте гранично обережні, адже навіть сама стійка фарба може злиняти.
2
Відіпрати вишневий сік з одягу ви можете, використовуючи сіль. Густо посипте її на пляму, а через пару хвилин прополощіть річ в окропі з додаванням прального порошку або засоби для миття посуду.
3
Плями від вишневого соку з білого одягу видаляйте за допомогою перекису водню або оцтового розчину, що складається з двох столових ложок 70% -ного оцту і п'яти столових ложок води. Залийте забруднене місце одним з цих коштів, почекайте півгодини і ретельно виперіть річ звичним для вас способом.
4
Одну столову ложку лимонного соку змішайте з такою ж кількістю столового оцту. Змочіть в приготовленої суміші шматок марлі або білої тканини і дуже акуратно протріть пляму від вишневого соку від країв до центру. Потім виперіть річ в теплій воді з додаванням порошку.
5
Застаріле пляма від вишневого соку на одязі натріть господарським милом. Через 10 хвилин залийте річ окропом. А ще через півгодини виперіть її в пральній машині або вручну.
6
Для видалення засохлого плями від вишневого соку скористайтеся універсальним відбілювачем для білого або кольорового білизни, придбати який можна в будь-якому господарському магазині. Найпопулярніші і найбільш ефективні засоби, призначені для усунення різних плям з одягу: Vanish, Amway, SA8. Нанесіть один із цих відбілювачів на пляму, залиште на 15-20 хвилин і виперіть річ звичним для вас способом.